Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

bylo chociaz warto?

Warto. Grałem wcześniej na x'ie i byłem zachwycony opowieścią, przedstawieniem lokacji czy postaci.

 

co Ty mi tu o opowiesci czy lokacjach- ja pytam czy cycki dobre byly! :D

W koncu to niby dla nich BF-a odstawiles ;)

 

aaa, no tak - cycki fajne, chociaż i tak większość gry patrzysz na jej tyłek ... ;-)

Odnośnik do komentarza

dobre czokoloko na rowni z dobrym cycem! jak mowi moj guru anal terrorist:)

 

Wojowniku wybacz, że nie dołączyłem do Twojego party wczoraj, ale te zaproszenia są tak zyebane, że ja nie mam pojęcia kto, kiedy i co mi wysyła. Patałachy zasmarkane nawet to spyerdoliły.

 

Pocisnąłem wczoraj TDM bo się uwziąłem na szotgany i jest kurka ciężko. Jak to jest w ogóle możliwe, że wyskakuje typowi na plecy, 4 strzały z Saigi w plery i kuźwa nic. Takich akcji miałem multum. Odechciewa się grać.

A i pierwsze nakładki, które testowałem, wypukłe z drobnymi kropeczkami, nie spełniają swojej roli. Jak łapy mi się spociły to paluchy zaczęły mi zjeżdżać. Zdjąłem je i na tych oryginalnych palec jak przyklejony. Dzisiaj sprawdzę inny zestaw.

Odnośnik do komentarza

no dobra, przyznaję, że ten M-TAR to całkiem udany gnat, pierwsza giwera u technika co ładnie kosi na dystans a przy okazji jest naprawdę szybkostrzelna w zwarciu. 

 

Przy okazji - mam blisko 100 godzin  an liczniku a jeszcze ani razu w Chinach nie zdarzył mi się base rape (w podstawce wielokrotnie, nawet na Podboju). Tymczasem wczoraj była już naprawdę rzeźnia:

 

1782410_1413903888856936_438410290_o.jpg

 

chłopaki już nawet śmigłem nie mogli wylecieć zza wzgórza bo czekał tan na nich las techników plus zmotoryzowane nasze zabawki. Przy okazji mecz nudny jak cholera, dużo bardziej wolę walkę w mini TDM na D   :)

 

 

edit.

 

klepnąłem właśnie 3000 killi, z czego szalone 205 w pojazdach (niecałe 7%) - widać, że jednak nóżki to nóżki :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

...oraz prawie 700 snajperkami, wiec raczej dwojnog to jednak dwojnog ;)

 

tommi to dalej stanowi na krzyż 23%, czyli jednak 70% czasu biegam z karabinem w łapie. 

 

oj nie nie, nigdy nie używałem dwójnogu. W ogóle leżący i kampiący snajper to najlepszy cel ever, bo się nie rusza i można na nim bić rekordy odległości (headshot jak marzenie, a jak leży to łatwiej nawet). Zamiast dwójnoga zawsze używam zamka dwutaktowego, który jest podstawą w snajperce (a są na tym samym slocie) i trzeba dobrze opykać strzelanie w ruchu. najfajniejsze są sytuacje, np ta z wczoraj - Pasmo Ałtaju, ja stoję na D, koleś stoi na wzgórzach na A i widzimy się wprost - nie ma leżenia bo wtedy lecisz na jeden strzał, strafe, dosłownie ułamek sekundy na przymierzenie i oddanie strzału i znowu strafe i tak aż trafisz cwaniaka. Trwa to trochę, ale satysfakcja wygranego pojedynku jest mega i do tego 500 pkt za killa też jest miłe :) 

Odnośnik do komentarza

Przy okazji - mam blisko 100 godzin  an liczniku a jeszcze ani razu w Chinach nie zdarzył mi się base rape (w podstawce wielokrotnie, nawet na Podboju). Tymczasem wczoraj była już naprawdę rzeźnia:

 

1782410_1413903888856936_438410290_o.jpg

 

chłopaki już nawet śmigłem nie mogli wylecieć zza wzgórza bo czekał tan na nich las techników plus zmotoryzowane nasze zabawki. Przy okazji mecz nudny jak cholera, dużo bardziej wolę walkę w mini TDM na D   :)

musieliscie ich chyba dopiero blizej konca bardziej przycisnac, bo sam wynik nie jest jakis specjalnie wysoki- czesto sie wygrywa 400 ticketami. Czasem sie trafiaja mecze, gdzie jednej druzynie nawet ponad 600 ticketow zostaje, ale na szczescie nawet wtedy ciezko przy tym mowic o base rapie. To jest zarabiste w BF4 i jak dla mnie ogromna poprawa w stos. do trojki.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Jak o dziewuchach mowa, wczoraj siadła przy mnie moja jak akurat bfstats przeglądałem i idzie gadka:

- to wszystko twoje medale?

- moje moje

- za co ci je dali?

- a różnie, tu masz np. 10 medali za trafienia w głowę, a żeby dostać medal potrzeba (blabla pominę to dokształcanie) no i 2500razy zabijałem strzałem w głowę

- :huh:

- no, a ogólnie tak ponad 14tysięcy już zabiłem

:unsure:

 

Jakąś godzinę później łupię już w BFa:

- co chińczyków zabijasz?

- no, latam sobie

- zaraz cię podobny do ciebie psychopata zestrzeli

 

Szczerość w naszym klubie to norma! xD

Odnośnik do komentarza

 

jak rozpoznać, że koleś to faktycznie pracownik DICE, jak każdy po zdjęciu blachy DICE DEV TEAM może sobie już sam taką założyć?

 

Niby jakim cudem można sobie ją założyć ?

 

 

wszystkie zdobyte nieśmiertelniki mogę założyć:

 

gzap.png

 

1618482_1414386025475389_2066957150_n.jp

 

normalnie sobie na konsoli odpalam, zakładam co chcę ze zdobytych i jazda. pytanie - skąd teraz ktoś ma wiedzieć, że to mój zdobyczny a nie prawdziwy?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

sprawdziłem i faktycznie dziwne to jest, na konsoli mam teraz inne nieśmiertelniki, a na battlelogu inne. jakiś bug na konsoli. 

 

co ciekawe zmieniam teraz sobie na BL, ale w konsoli tego nie widać, wchodzę w nieśmietelniki w grze i nadal jest dev team :D do tego mam rozbieżności - na kosnsoli widzę inną liczbę zebranych nieśmiertelników niż na BL. (np wg BL nie mam tego nieśmiertelnika, a 100% że bo zebrałem bo miałem dobre zdziwko jak wpadł)

 

co za burdel 

 

 

Nie możesz  :) po prostu jak założysz ją w blogu to w grze wyświetli Ci się czysta blacha. Zresztą dziś wieczorem Ci to udowodnię. Już ostrzę kosę 

 
to bez sensu, bo tak naprawdę w takim razie to ja nie wiem co mam założone i co widzą gracze w grze. świetne KASTOMIZACJA LEVEL OVER MILION
Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...