Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale nikt ci nie odbierze tej przyjemności w momencie nozowania. Wrzucenie komuś kosy dla mnie jest jak zestrzelenie helki rpgiem - ten sam dreszczyk

To dlatego, ze tak rzadko to robisz ;) dla mnie to prawie jak zastrzelenie go zwykłym gnatem ;) choć fakt, jest dodatkowy smaczek, bo zdjęcie blachy to jednak upokorzenie przeciwnika (a zwłaszcza kilkukrotne w jednym meczu)- to daje spory fun i satysfakcję :) Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

miala wczoraj wpasc kosa nr 2000, ale dopadl mnie jakis wirus cholerny żółądkowy... W czwartek corka, wczoraj ja i żona, a dzis w nocy jeszcze syn...

Po ostrej i gwaltownej walce wirus ewakuowal sie ze mnie wszystkimi otworami ciala poza uszami, ale jakos nie czuje sie jak zwyciezca...

 

@Nogus: sorry, nie zauwazylem zaproszen, ale i tak gralem bez hs na przyciszonym dzwieku.

 

w ogole taka ciekawostka dot. nozowania- o wplywie tego na ratio juz bylo, a oto jak wplywa to na wynik ogolny:

orla (czyli 10,4 mln pkt) zdobylem w niecale 200h, od tego momentu zaczalem sie coraz bardziej koncentrowac na nozu. Tym sposobem przez kolejne 100h zdobylem zaledwie ok. 1 (!!!) mln pkt.... Masakra...

No problem i tak wczoraj cały wieczór cisłem TDM wciągnął mnie tryb jak bagno.

Odnośnik do komentarza

Fack chyba sie stary robie, sorry ale nie kupil bym Xsa dla jednej gry, nie istotne jak za(pipi)ista by ona nie byla. Za malo czasu na ogrywanie dwuch konsol. Wczoraj skonczylem AC4, zajelo mi to 3 miesiace a i tak jeszcze kilka drobnych trophy do platyny musze zrobic.

 

Titanfall przypomina mi CoDa tylko ze w robocikach, fajne ale na krotko :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z drugiej strony to jest fajne, że Ty i każdy znajdzie sobie jakiś cel. Można oczywiście cisnąć mocno wypróbowanym gnatem i lecieć na punkty, ale to się w pewnym momencie znudzi. Ty lubisz kosy, ja już wbiłem gwiazdkę w 40-tu gnatach, Carolek rozjeżdżał ludzi motocyklem z C4 itd. 2000 kos, grubo. Brakuje mi trochę Litwina i jego samolotów.

 

Ja ostatnio wsiąkłem w serial Homeland. Co wieczór z żoną oglądamy, w 2 tygodnie wessaliśmy już dwa sezony i 3 odcinki trzeciego. Serial petarda. 

 

Ja, tak jak Kozbinio muszę mieć minimum setkę na każdej broni. W tej chwili mam 52 i cisnę dalej. W ogóle to wziąłem się za robienie zadań i męki przechodzę okrutne. Wuj z ratio i innymi pierdołami, mam czelendż.

Takie pytanie w związku z zadaniem Perfekcyjne Lądowanie: uzyskaj w rundzie serię 10 zabitych. Jak mam to rozumieć bo mam mętlik. Bywało, że po rundzie miałem 4/10, 3/10 albo 1/10 a w tej chwili mam 0/10.

 

@Kozbinio - Homeland to petarda, zgadza się. Ale zobacz sobie True Detective. Mega petarda! Sherlock też jest fantastyczny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fack chyba sie stary robie, sorry ale nie kupil bym Xsa dla jednej gry, nie istotne jak za(pipi)ista by ona nie byla. Za malo czasu na ogrywanie dwuch konsol. Wczoraj skonczylem AC4, zajelo mi to 3 miesiace a i tak jeszcze kilka drobnych trophy do platyny musze zrobic.

 

Titanfall przypomina mi CoDa tylko ze w robocikach, fajne ale na krotko :P

 

Chyba, że po to by się przekonać na własnej skórze czy warto czy też nie. Ja wam powiem, że nie warto wciągać Xa dla titana. Owszem gierka fajna jako odskocznia i coś swieżego, banan stwierdzany często, ale bez przesadyzmu i kultowości. Pogram jeszcze trochę i tak jak zapowiadałem wracam do PS3, A utwierdziła mnie w tym lista gier jaką zrobiłem w które chciałbym pograć, a która wystarczy mi spokojnie do 2015, a może i dłużej ;]

 

Demon's Souls

Dark Souls

Dark Souls II

Ultra Street Fighter IV

Tomb Raider

Diablo III

South Park The Stick of Truth

Dragon's Crown

Metal Gear Solid V The Phantom Pain

Batman Arkham Origins

BioShock (powtórnie)

 

Po co mi nowa generacja (której nie ma)? Nie ma takiej siły i gier które by mnie mogły zatrzymać na PS4 albo Xklocku.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

a ja sie za tydzien przeprowadzam. Jak sie przedwczoraj okazalo, moge dzieki temu zmienic po ponad 2 latach providera internetu, z czego tez skorzystam. Zamiast 30 Mb przez linie telefoniczna przesiadam sie na 50 Mb przez kablowke (beda sie pacze szybciej sciagac :D ). Inne osiedle, inna infrastruktura- czekam z niecierpliwoscia na pomiar pinga na nowym miejscu. Ciekawe, czy bedzie jeszcze gorzej czy tez moze w koncu zaczne miec w miare normalne polaczenie (teraz do serwera oddalonego o ok. 350 km mialem jakies 45-55 ms).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

ja z dotychczasowym mam same zle wspomnienia jesli chodzi o ceny ;) teraz za 50 Mb bede placil prawie dokladnie tyle, co do pazdziernika placilem za 10 Mb, takze warto sprobowac.

 

E: co do tego robienia gwiazdek za bronie- właśnie sprawdziłem i ja mam gwiazdki za 17 giwer. Z czego 7 noży :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

o (pipi)a, zobaczcie, czyja blache zdobylem przed chwila:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/user/kellybone1/

 

Moje zdecydowanie najcenniejsze trofeum w BF4 i jedno z 3 najcenniejszych w ogole- gosciu ma w BF4 na PS4 prawie 9 tys. kos i jest nr. 3 na swiecie (w BF3 mial 45 tys.). Powalczylismy troche przy F na fabryce odkad sie tam spotkalismy i musze przyznac, ze jest naprawde w chooj dobry- dziabnąłem go raz akurat jak nozowal typa ode mnie, ale ogolnie na kosy dostalem baty 1:5. Nie bylo szans- koles byl niesamowicie szybki. Moze sie uda go jeszcze kiedys spotkac i zrewanzowac :)

Odnośnik do komentarza

 

z drugiej strony to jest fajne, że Ty i każdy znajdzie sobie jakiś cel. Można oczywiście cisnąć mocno wypróbowanym gnatem i lecieć na punkty, ale to się w pewnym momencie znudzi. Ty lubisz kosy, ja już wbiłem gwiazdkę w 40-tu gnatach, Carolek rozjeżdżał ludzi motocyklem z C4 itd. 2000 kos, grubo. Brakuje mi trochę Litwina i jego samolotów.

 

Ja ostatnio wsiąkłem w serial Homeland. Co wieczór z żoną oglądamy, w 2 tygodnie wessaliśmy już dwa sezony i 3 odcinki trzeciego. Serial petarda. 

 

Ja, tak jak Kozbinio muszę mieć minimum setkę na każdej broni. W tej chwili mam 52 i cisnę dalej. W ogóle to wziąłem się za robienie zadań i męki przechodzę okrutne. Wuj z ratio i innymi pierdołami, mam czelendż.

Takie pytanie w związku z zadaniem Perfekcyjne Lądowanie: uzyskaj w rundzie serię 10 zabitych. Jak mam to rozumieć bo mam mętlik. Bywało, że po rundzie miałem 4/10, 3/10 albo 1/10 a w tej chwili mam 0/10.

 

@Kozbinio - Homeland to petarda, zgadza się. Ale zobacz sobie True Detective. Mega petarda! Sherlock też jest fantastyczny.

 

 

podobno jeszcze House of Cards jest fpytkę. 

 

kurde masz już 52, ja dopiero 40 - trzeba będzie pocisnąć mocniej, choć te karabiny idą mi powoli :(

Odnośnik do komentarza

mala prywata. podziwiam was ze chce wam sie ciac ja odpusilem tego bf i imo dla mnie seria zdechla po bc2. brak mi swiezosci w tej serii i niestety stwierdzam ze gra staje sie takim samym odgrzewanym kotletem jak znienawidzony cod. nic dobrze ze jest party to bede mogl z Wami pogadac i czekac na jakiegos nowego mesjasza online gamingu

Odnośnik do komentarza

A ja nie rozumiem jak można nie rozumieć danielskiego. Ta gra to nawet nie odgrzewany kotlet, bo wtedy znaczyłoby to, że to te same emocje, spasowanie gry, nastawienie na drużynę i dopracowanie. A w BF4 nic z tego nie ma. To nie odgrzewany kotlet po BC2, to odgrzewana panierka.

Odnośnik do komentarza

Zielu roznica jest tylko w mapkach i za kazdym razem z(pipi)anym silnikiem. W polowe trybow nie gramy (podboj/i od czasu do czasu bomba/tdm ktore i tak wylaczamy szybko), broni na dodawali od (pipi)a z czego polowy nie uzywasz bo jest bezuzyteczna - porownaj z bc2 gdzie kazda zaznaczam kazda miales szanse wiadomo byly kosiarki jak strzelby - sajga na nelsonie;) ale prawda jest taka ze kazda klasa np mogles powalczyc z kazdym przeciwnikem np piechociars mogl miec c4 - te piekne zasadzki w krzakach kiedy czolg przejezdzal. Mowie tylko o bc2 bo od tej serii zaczalem troche wiecej grac. ale czy gra niesie jakis powiew swiezosci w gamingu? zobacz jak wygladal kz2 w ktorgo gralem pod koniec zywota ale wiem ze online i cala otoczka gniotl bf z palcem w anusie. bf idzie w zlym kierunku chca bigger better more awesome a wychodzi ch.uj du.pa kamien kupa. w nastepnym bf dostaniemy pieldyriard nowych bajerow pieldyriard skorek do broni a bugi zostana te same. ta seria nie rozni sie na dzien dziesiejszy niczym poza pojazdami od coda. taka sama chu.jnia z patatajnia. i gdyby nie ludzie z ktorymi lubie grac/gadac to juz od bf3 bym nie kupowal nic od ea...oh wait teraz jest party! wiec ea suck my d...!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

z drugiej strony to jest fajne, że Ty i każdy znajdzie sobie jakiś cel. Można oczywiście cisnąć mocno wypróbowanym gnatem i lecieć na punkty, ale to się w pewnym momencie znudzi. Ty lubisz kosy, ja już wbiłem gwiazdkę w 40-tu gnatach, Carolek rozjeżdżał ludzi motocyklem z C4 itd. 2000 kos, grubo. Brakuje mi trochę Litwina i jego samolotów.

 

Ja ostatnio wsiąkłem w serial Homeland. Co wieczór z żoną oglądamy, w 2 tygodnie wessaliśmy już dwa sezony i 3 odcinki trzeciego. Serial petarda. 

 

Ja, tak jak Kozbinio muszę mieć minimum setkę na każdej broni. W tej chwili mam 52 i cisnę dalej. W ogóle to wziąłem się za robienie zadań i męki przechodzę okrutne. Wuj z ratio i innymi pierdołami, mam czelendż.

Takie pytanie w związku z zadaniem Perfekcyjne Lądowanie: uzyskaj w rundzie serię 10 zabitych. Jak mam to rozumieć bo mam mętlik. Bywało, że po rundzie miałem 4/10, 3/10 albo 1/10 a w tej chwili mam 0/10.

 

@Kozbinio - Homeland to petarda, zgadza się. Ale zobacz sobie True Detective. Mega petarda! Sherlock też jest fantastyczny.

 

 

podobno jeszcze House of Cards jest fpytkę. 

 

kurde masz już 52, ja dopiero 40 - trzeba będzie pocisnąć mocniej, choć te karabiny idą mi powoli :(

 

 

No tak, ale Ty masz za sobą całą gamę snajper a ja z tego badziewia to pięciu na krzyż w rundzie ubije. Wiesz ile czasu mi to zajmie? Karabiny idą szybko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...