Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

eb350dd6dc6a1010med.jpg

Bardzo fajny wieczór i to w środku tygodnia, znajomi na serwerze z jednej i drugiej strony, party chat zapchany, trzeba robić drugi, pozdro Gęsior :] Punkty klanowe lecą jak szalone, 10 level zaraz wpadnie, pewnie nic z tego nie będziemy mieli jak to u DICE ;] Oczywiście wieczór nie mógłbym do końca zaliczyć do udanych, gdybym nie dostał kosy do Mcluskiego, mam nadzieję, że zostaną Ci zablokowane fundusze na przedłużenie Plusa ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masz plusa na pocieszenie ;) Fundusze na przedłużenie plusa zdobyte dlatego nic mi nie zrobisz!

Wieczór faktycznie udany. Dużo ludzi chciało zobaczyć co tym razem pacz zepsuł i tłumnie przybyli na serwery. Daliby jakieś blachy za te punkty plutonowe to i radocha z ich zdobywania była by większa. Co z tego, że mamy jakąś tam rangę jak nie ma rankingu? Trochę to bez sensu.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

 

 

jeszcze sie na omawianie taktyk umowcie;) Koty "rzondza"!!!!

panowie! zapraszam w niedziele do krakowa, na mazowiecką 36 :) możemy poomawiac taktyki i zgłebić zagadkę rui u kotki! akurat będe w Krakał a mieszkanie stoi puste... :) macie po drodze Panowie? Danielskiii? zobacz no na tanie linie... zdążysz?

 

Tommi... będę wieczorem - trzymam Cię za słowo...

 

PS. nie mam nic przeciwko kotom - po prostu ich właściciele są z reguły deczko yebnięci :)

 

o mamuśku - cała ta dyskusja toczy się nie w tym dziale co trzeba \:) To jest przecież poważny temat do narzekania na BF a nie miejsce na pierdołowate historyjki!!!

A co to Cię tak do Kraka zagnało? Niedziela wieczór czy dzień? Bo to w sumie istotne :D

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Chlopaki pisza,ze zepsuli kill cam a lagi jak byly tak sa.

 

A to lista co mialo zostac naprawione/poprawione

www.gamespot.com/articles/battlefield-4-ps4-update-features-33-fixes-tweaks-and-improvements/1100-6418094/

 

 

Several crash fixes and stability improvements Various improvements for Spectator Mode Tweaked timing for how long the killfeed stays on

screen Fixed an issue where the message "Joining Server"

sometimes didn't appear when the user tried to join

the server Added default player slots to server browser filters Fix for an issue on Silk Road where players could

deform the terrain to create a big, water-filled hole Fix for a bug that occurred with the end-of-round

camera if the player was in the bomber in China Rising Fix for an issue on Rogue Transmission where it was

impossible to capture a flag while riding the quad bike Prevented players from interacting with an M-Com on

Siege of Shanghai after it had been destroyed Fixed an issue where audio for disarming M-Coms

could get stuck in an infinite loop Added minimap details for missing carriers in Rush on

Paracel Storm and Hainan Resort Fix for an exploit that would allow players to shoot

two tank shells with not enough delay between shots Removed a bug where squads would get split up

when transitioning between Conquest and Air

Superiority Fixed an issue where Defuse could get stuck in an

unplayable state between rounds Removed a bug that would cause players to

sometimes get stuck in the killcam after having been

killed Fixed an issue with revive icon not being greyed out

in-game on map and minimap, when the player died

after getting revived in Defuse General improvements and bug fixes for the

Battledash and Mission create screens Fixed a bug where red laser dots would get stuck on

textures Zoom dispersion fix. When zooming in while firing the

dispersion did not lower to the new max value Fixed a bug where the enemy health always displayed

as full in the kill-cam Fixed an issue in Defuse so killed bomb carrier can’t

plant a bomb in the next round without picking up a

new bomb The MAV has been updated to prevent players from

exploiting it Improved repair rates for vehicles with different base

healths Tweaked volume balance and other ambience

parameters on the majority of base game and China

Rising maps Improved the track vehicles wheel friction so vehicles

don’t get stuck at relatively minor hills Fixed an issue with faulty zoom levels that occurred

when using click to zoom in. While sprinting and

zooming, will mess up the zoom levels, from hip to

zoom. Improved boat physics and handling, including

implementation of a system that lets players push

stuck boats back in the water Weapon tweaks: THe SRS bolt action time has been tweaked and the

rate of fire has been lowered The GOL bolt action time has been tweaked The muzzle velocity for the MP7 has been reduced The MTAR21 muzzle velocity has been reduced Updated the handling of the 1x scopes for Type95B1,

A91, SteyrAug, SAR21, QBZ951, FAMAS, UTAS,

MTAR, L85A2, and F2000 Updated rate of fire for the RGP7 and NLAW

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

To już wojna! Na kosy! Siedź sobie na tych za(pipi)ałych szczytach i nie wchodź na naszą podstawkę :P Teraz żałuję trochę, że nie spinałem się przy tym od początku tak jak Ty bo nawet byś się nie odzywał w temacie ;)

jak to wojna? teraz?? myslalem ze trwa juz w najlepsze od jakiegos czasu :P szczyty na razie w odstawke ida- potrzebuje czegos na odmiane ;)

a poza tym to jakie "tak jak Ty"?? stary, zapominasz, ze ja na poczatku tez sie NIE spinalem - nozowac na powaznie zaczalem dopiero po wbicu gawrona ;) gdyby bylo inaczej to mialbym teraz pewnie z grubsza liczac jakies 3-4 tys. blach na koncie i swiety spokoj  ;) (i ratio ok. 0,5 pewnie :D)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Daniel... ty się kurna nie odgrażaj ludziom biednym bo wszyscy dobrze wiemy, że ty nawet bez przebrania wyglądasz strasznie/przerażająco/jak świr*

 

*niepotrzebne skreślić

 

Ty na te hobby zarabiasz ściąganiem haraczu z irlandzkich przedsiębiorców, c'nie???

 

Pryx, e-penisowe wojenki są fajne... przecież gdybym sobie pewnych celów nie wyznaczył, które mnie w rankingach  w TOP5 wśród znajomków usytuują to bym tą grą z 6 piętra piznął...

 

PS. W związku z niesprawnym kill camem (nie działa mi w ogóle) odzywają się we mnie kamperskie nuty i potrzeba używania tłumika...

Odnośnik do komentarza

ehehehe, no, Mclusky, to chyba bedziesz mial lekkiego zgryza :D

 

z tym ratio to oczywiscie polecam p-lot jesli glownie na nie sie nastawiasz  ;) leci wtedy w gore jak szalone ;)

 

wczoraj przypadkiem spojrzalem na moje statsy i wychodzi na to, ze w ostatniej broni, ktora zaczalem uzywac (M-TAR) mam celnosc ponad 14%. Zdziwilem sie lekko, bo do tej pory ok. 11-12% mialem. Chyba ostatnio skill mi rosnie niezauwazenie :D  :D :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Zniknęła mi ranga BF4 z sygnatury i odświeżałem stary link, który tam był. Przy okazji obczaiłem statsy mojej grafiki na BF4stats: Hits today: 748, Hits month: 24,415, Hits: 588,534! Tu mnie pobijcie :D

 

Pozostałe też niczego sobie:

Hits today: 99 Hits month: 3,530 Hits: 62,330
Hits today: 8 Hits month: 244 Hits: 4,965
Hits today: 3 Hits month: 286 Hits: 11,135

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o k/d i w/l ratio to polecam TDM. Odkąd zacząłem w to grać prawie cały czas wygrywam. Na ostatnie 40 meczy tylko 4 porażki (jakieś wypadki przy pracy). Nikt Cie nie wysadza, nie przejeżdża, nie bombarduje pojazdami. Można bezproblemowo ciachać noobków. Głównie to chyba jakiś narybek, który uciekł z CoD'a... kultura też taka jakby CoD'owska.

 

Jak dostaje nieprzyjemne wiadomości na priva to odpowiadam im w jeden sposób:

 

 

xD

Odnośnik do komentarza

Ajtam ajtam. W większości grają w to ludzie, którzy mają rangi 1-20. Nie jestem super pro wymiataczem... Po prostu bije słabszych. Jak dla mnie taka gra jest dużo mniej stresująca, bo nie bardzo lubię ginąć i denerwować się, kiedy na podboju banda kamperów usadowi się na dachu i przegrywa rundę dla całej drużyny ;p Nie lubię też nie mieć wpływu na to w jaki sposób ginę (np. oberwać randomowym pociskiem z latającej kanonierki).

 

TDM porównał bym to do Titanfalla, gdzie walczy się z masą botów i od czasu do czasu z jakimś pilotem (graczem), którego trudniej ubić. Od czasu do czasu na Twój serwer wejdzie jakiś koleś, który jest niezły i rozpoczyna się gra o to kto kogo zdobędzie większą przewagę dla swojej drużyny. Jak się kolesia kilka razy dojedzie, to zwykle się poddaje, zmienia serwer i znowu masz bezstresowy dostęp do łatwych fragów i winsów ^^ (prawie jak walczące lwy o stadka lwic na sawannie xD)

Może trochę spłycone porównanie, ale gracz, który ginie 2 razy mniej niż zabija ma ogromny wpływ na końcowy wynik rundy TDM'u.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...