Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona znowu w akcji.

Ponieważ postawiłem sobie za cel robienie zadań to, żeby ułatwić sobie życie spisałem najważniejsze zadania na kartce.

Po jakimś czasie okazało się, że zadań mi przybyło :)

 

91b42d06fef4a24bgen.jpg

 

- zabij porucznika Z(pipi)anego 5 razy

- zrób kupe na czołgu nieprzyjaciela

- wyciągnij gacie przeciwnikowi ze spodni

Edytowane przez Gęsior
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ach nie ma to jak ktoś robi a samemu się korzysta hehe

Kończą mi się nalewy które żona zrobiła... Zostały jedynie aroniówki, (pipi)itnie mocarne. Iwcia nie wzięła poprawki na to, iż owoc aronii ma mało soku. Na moje oko wyszły tak ok. 50-55%... Chyba spróbuję wykorzystać je jako baza pod driny :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Moja małżowina też lubuje się w produkcji nalewek. Najstarsze stoją już chyba z pięć lat, bo albo za jeszcze młode, albo jest w ciąży, albo karmiąca. Uprzedzając pytania (jeszcze nie wypiłeś?), z reguły nie piję, chyba że dobrego łyskacza albo dobre piwo od wielkiego święta.

 

Litwin sportowiec jesteś czy co? Z reguły nie piję... Znaczy się ćpać musisz... hehehe ;)

Odnośnik do komentarza

 

Moja małżowina też lubuje się w produkcji nalewek. Najstarsze stoją już chyba z pięć lat, bo albo za jeszcze młode, albo jest w ciąży, albo karmiąca. Uprzedzając pytania (jeszcze nie wypiłeś?), z reguły nie piję, chyba że dobrego łyskacza albo dobre piwo od wielkiego święta.

 

Litwin sportowiec jesteś czy co? Z reguły nie piję... Znaczy się ćpać musisz... hehehe ;)

 

Ja tam już swoje wypiłem. Za ciężko przeżywam syndrom dnia następnego. W pewnym momencie po prostu uznałem, że picie nie jest tego warte. Od święta coś tam chlapnę, ale zawsze z umiarem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...