Jump to content

Dud.ek

Użytkownicy
 • Content Count

  2730
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Dud.ek last won the day on May 16 2020

Dud.ek had the most liked content!

Community Reputation

1108 Nie-random

About Dud.ek

 • Birthday 06/29/1988

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Bielsko-Biała
 • GamerTag:
  DudekWymiatacz
 • PSN ID:
  Pl_Dudek_Pl

Recent Profile Visitors

10804 profile views
 1. Raczej nie ma sprawdzonej firmy. Wszystkie działają na tej samej zasadzie, spamują ubezpieczalnie tysiacami pism i wyciągają kase. Podzwon po kilku i wybierz tych co zapromonuja najmniejszy procent udział lub najwyższą kwote. Dla mnie ten sam rodzaj naciągaczy co ubezpieczalnia ale darmowa kaska zawsze na propsie.
 2. osobna, mysmy sie odbili od bossa chyba na bagnach na poczatku. Mnóstwo mobkow i jeszcze on wystrzeliwuje jakies gowna z siebie.
 3. A to z Hitlerem na T-Rexie dobre było?
 4. Bagażnik przy złożonym 2 rzędzie foteli jest ogromniasty, bo butla z gazem jest pod samochodem w miejscu zapasu. Natomiast przy złożeniu tylnej kanapy otrzymujemy ponad 2 metry płaskiej podłogi na ktorej można spać w kilka osób. Teraz jak jest nayebane śniegu szukam tylko preteksu żeby wyjechać poświrować.
 5. W Pl, historia tego egzemplarza jest długa i zawiła. Ogólnie jest już pare lat w kraju ale nie jezdził za wiele w ostatnich latach. Jeszcze na przeglądzie przebieg w milach wpisany jako kilometry
 6. Amerykaniec 4.0 269km. Wersja 4x4 bo były tylko z napedem na tył. Rama zdrowa, trzeba zakonserwować aby to zachować. Ogólnie trzeba dopieścić ale ma potencjał.
 7. Nowa nieduża zabawka. Samochód stworzony do takich warunków.
 8. Dzisiaj chyba startuje nowy sezon, może jakieś forumkowe ściganie w tym wyzwaniu rivals co jest na koncu listy. W tym miesiacu była czasówka Jesko.
 9. Końcóweczka piękna, tak piękna jak oklep od obuchowego w następnym epie
 10. Dobre jest też jak wszyscy wychodzą w ingrzyskach na placu zabaw, a tam wystarczy zająć 2 miejsce
 11. Oby coś ruszyło od tego epa, nie ukrywam jest ciśnienie na nowe odcinki.
 12. U mnie od dłuższego czasu do tego typu zadań służy Agera RS z ulepszeniami. Wczoraj na autostradzie wszyscy śmigali Austinami Halleyami stuningowanymi na maxa, mało co na starcie ma szanse z nim Szkoda, ze go tak szybko odcina.
 13. W sumie dla mnie najgorsze było pierwsze wyzwanie z porsche, potem już jakoś poszło, kluczem jest duża prędkość, dużo zniszczeń i co jakiś czas pozwolić sie naliczyć punktom. Na poczatku jechalem na jednego combosa ale to sie mocno traci na mnożniku. U mnie zostały strefy driftowe, jest to moja pięta ahillesowa, niektóre musze próbować po kilkanaście razy.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.