Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie korzystalem ze spectatora, trzeba kiedys sprobowac. Tommi'emu pomoge, i bede mowil z ktorej manki nadciagaja :)

 

A jednak da sie strzeleac pod R1 na DS4. Wystarczy kupic pewne USB, podlaczyc pada do PC, i przeprogramowac ustawienia przyciskow. Koszt ok. 200 zeta. Jak dla mnie, to za drogo, juz sie przyzwyczailem do R2. 

 

Odnośnik do komentarza

Ale wczoraj było afterparty po meczu :) Noże poszły w ruch i szkoda tylko, że Tommi się nie załapał. Pryx, gratuluję pierwszej baretki za noże! Od razu 2 Ci wpadły ;)http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/473212647781549696/190114238/

ja wczoraj tylko jeden mecz zagralem, ale odnioslem swoj pierwszy sukces w nozowaniu:

wyszedlem w koncu na plus z Ressaurectiom (nozownik nr 1 na swiecie). Poprzednio jak sie starlismy w przeciwnych druzynach, to bylo 34-15 dla niego (to byl ten mecz, co mi spamowanie badziewiem zarzuciles, McLusky  ;) ), wszystkie wczesniejsze starcia tez wysoko w plecy- tym razem bylo w koncu 7-4 dla mnie :] Dodam, ze tak od polowy meczu w przeciwnej druzynie byl tez Heretic Hunter (swiatowy nr 2), wiec lekko nie bylo, ale mimo to udalo sie wyjsc 1 killa na plus, zajmujac pierwsze miejsce w swojej druzynie :]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/473220154536772096/305322836/

 

Niemniej jednak gdybym wiedzial, ze sie nozujecie, to chetnie wpadlbym sprawdzic skilla na tle prawdziwych zawodowcow ;) Nastepnym razem slijcie przy takiej okazji inv., zamiast po fakcie na forumie pisac ;)

 

PS: Ja jakos przedwczoraj chyba dopiero ten tryb obserwatora odkrylem- ciekawa rzecz, ale szkoda mi czasu na obserwowanie, wole samemu grac.

PS2: @Kabotyn, jakies chyba 2 tyg. temu dokupilem zestaw glosnikow 5.1 do wzmacniacza i od tego czasu gram na nim zamiast z hs- teraz juz nikt nie biegnie za mna niezauwazenie ;) (efekt uboczny: ogladam tez znacznie wiecej filmow kosztem grania :) ). Swoja szosa Kabotyn musimy sie kiedys ustawic na noze znowu- jestes takim moim swoistym miernikiem skilla  ;)

PS3: jeszcze tylko jakies 250 blach straty do top 30 ;)

PS4: Napisalem kiedys, ze Heretic Hunter wcale nie jest tak przeyebany jak Ressaurectiom. Odwoluje to- jest niewiele mniej (ale pare razy tez go dziabnalem wczoraj, w tym jeden raz z ktorego jestem dumny, w sytuacji w ktorej jak dotad zawsze od niego dostawalem :] )

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Widziasz Zaqu, ty jestes studentem, wiec nie masz kasy (nie pracujesz), i liczysz kazdego grosza. Tommi pracuje w Szwajcarii, gdzie sa jedne z najwiekszych plac (nawet tych minimlanych), wiec takie PS4 nie dla niego sporym obciazeniem finansowym. Dlatego moze sobie pozwolic na nozowanie w lepszej grafice. Poza tym cala forumowa ekipa przesiadla sie na next-gen'a- aspekt spolecznosciowy tez jest wazny, przy zakupie nowego sprzetu.

 

PS. Ja tam cienki jestem w nozach Tommi, mnie ostatnio zasztyletowal dwa razy Remik. Normalnie swiat staje do gory nogami! :)

PS.2 Kiedy ma byc update BF, z tym tickrate'em 30 Hz?

Odnośnik do komentarza

Tommi naprawdę nie rozumiem czym tu się chwalisz skoro wchodzisz na serwery gdzie walczy się na kosy, przecież takie osiągnięcie nawet nie mialo by dla mnie wartości

ale o czym konkretnie mowisz? Miejsce w rankingu czy wyniki pojedynczych meczy/pojedynkow?

 

Mnie bardziej zastanawiac na (pipi) Tommi kupil next-gen. Skoro na ps3 mogl by robic to samo tylko w gorszej grafice ale za online by nie placil 50eur rocznie za granie 2 dni w tygodniu( I to jak psn dziala) ;)

Gram obecnie znacznie wiecej, niz w BF3 na PS3 (zwykle 5-7 dni w tyg.) i wole to robic w zaje.bistej grafice ;) Do tego aspekt spolecznosciowy, o ktorym Kabotyn wspominal, mozliwosc nagrywania i publikowania rozgrywki, znacznie lepszy ergonomicznie pad itd....

 

Tomi a co z nr 3 na swiecie . Z tego co u mnie BL pokazuje to Polak.

tak, to Polak, w porzadku koles. Tez mam go w friendsach i gram z nim regularnie (ma admina na jednym z serwerow do nozowania). Podobnie gosc z miejsca 7, zxcvruo.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tommi, ciiiii, nie mów głośno takich rzeczy Zaqowi. Ostatnio podczas nocnego zebrania naszej wojskowej rady ocalenia godnościowego, przyjęliśmy uchwałę iż ps4 jest uber, ever,forever, a jej geniusz, moc i wyjątkowość wypływa z niespotykanego dotąd wyspecjalizowania... Ps4 powstała tylko dla od zawsze genialnego i idealnego beefa czwartego. Wiesz, jak pierwszy tetris czy jajeczka od nintendo :-P

 

Wypalcowano tapatalkiem

Odnośnik do komentarza

ehhh, piekny poranek po wspanialej nocy- juz dawno sie tak nie bawilem ;) Mclusky, Ty jak sie miewasz? ;) Ale musze calkiem serio przyznac, ze zniosles to po mesku, na wesolo- do konca trzymales fason, za to szacun ;) Nastepnym razem na pewno sie odbijesz ;)

 

PS: najbardziej chyba rozwalily mnie dwa teksty:

- poczatek meczu: "zaje.biste to- no i znowu sie wciagne w to nozowanie i bede musial napierac!"

- parenascie minut pozniej: "kur.wa, spierd.alam stad!! Az taki slaby to nie jestem!!"

:rofl2:  :rofl2:  :rofl2:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Na serwerach gdzie wszyscy się koszą ta gra działa inaczej niż ja to widzę. To je chore panie! Jak wsadzam 2 - 3 kosy pod rząd to wszystko się tak zaczyna kwasić, że nie wiedziałem czy tak jestem już śpiący czy to się dzieje naprawdę. Rozwalają mnie też kolejki do koszenia - typ widzi, że będę kosił i już 3 za mną stoi i czekają mendy. Bądź pewny, że wrócę Tommi i zrobię Ci kilka dziurek więcej ;)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Nożowanie na knife only to tylko i wyłącznie ustawienie czułości na 100% i wyczucie kiedy wcisnąć nóż. Nie przypinaj do tego skomplikowanych taktyk i wyższych celów bo to tylko i wyłącznie kwestia ogrania. Zagraj podbój przeciwko dobrej ekipie i wygraj - to jest wyzwanie i zabawa. Już to wałkowaliśmy, ale się powtórzę, koszenie w BF3 dawało 10000000 razy więcej frajdy niż tutaj.

Odnośnik do komentarza

Nożowanie na knife only to tylko i wyłącznie ustawienie czułości na 100% i wyczucie kiedy wcisnąć nóż. Nie przypinaj do tego skomplikowanych taktyk i wyższych celów bo to tylko i wyłącznie kwestia ogrania. Zagraj podbój przeciwko dobrej ekipie i wygraj - to jest wyzwanie i zabawa. Już to wałkowaliśmy, ale się powtórzę, koszenie w BF3 dawało 10000000 razy więcej frajdy niż tutaj.

oczywiscie upraszczasz, ale zrzuce to na karb Twojego braku doswiadczenia na knife only ;) (swoja droga nie wiem, gdzie ja do tego jakies skomplikowane taktyki i wyzsze cele przypinalem :ninja:  )

Nozowanie to tylko wyczucie, kiedy wcisnac noz? :) To oczywiste, tyle ze jedni to potrafia a inni nie ;) Mi sie zreszta wydaje, ze ze strzelaniem jest podobnie, tylko jeszcze znacznie prosciej: wystarczy przeciez tylko strzelic w odpowiednim momencie, a jak jeszcze wcisniesz L2, to gra nawet sama nakieruje Ci celownik na cel :] Na nozu nie ma aim assista...

Zagraj na noze przeciwko dobrej ekipie i wygraj- gwarantuje Ci, ze to jest niemniejsze wyzwanie (czy zabawa? to juz kwestia gustu).

 

Co do wiekszej frajdy z nozowania w BF3 to ja juz nie moge powiedziec tego samego. Tutaj jest to po prostu trudniejsze, wymaga dluzszego przyzwyczajenia sie i wiecej skilla, a i tez czasem ruszenia mozgiem zamiast zwyklego mashowania jednego czy dwoch przyciskow. Ja mam obecnie naprawde sporo funu z nozem w BF4.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

kiedy tylko chcesz ;)

pozostali, ktorzy twierdza, ze nozowanie na knife only jest lekkie, latwe i przyjemne, rowniez sa oczywiscie mile widziani ;)

w kazdym razie na pewno jest to zabawne- co do tego nie ma watpliwosci :D

Raczej mega w(pipi)aiajace. Pogralem wczoraj na knife only i myslalem,ze (pipi) mnie strzeli. Wiekszosc meczu wygladala 1kosa za chwile zgon od kosy. A jak mialem pecha to wbijalem kose kolesiowi ale jakims cudem ktos mi wbil kose i anulowala animacje.

Jedyna zabawna akcja to jak 2 kolesi na mnie wyskoczylo, 1 z teamu obiegl ich zabil jednego i nagle 6 osob z mojego teamu bieglo za jednym kolesiem,biedak uciekal przez pol mapy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...