Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Oglądam od wczoraj materiały z TitanFall i dla mnie odpowiedz jest jedna FANI CODa będą zadowoleni i będą mieć mokro w gaciach. Do mnie ten tytuł nie przemawia

Gra od ojcow Modern Warfare,taki byl plan EA.Fani COD maja miec mokro i przejsc z COD na Titanfall.

Szczerze mowiac watpie,ze Titanfall powalczy z COD.COD predzej Acti zajedzie niz EA wygra.

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki że gracze pragną mechów i zaakceptują każdy tytuł byle to dostać. Jak powiedział Joe który obawia się że gra nie jest tak rozbudowana jak każdy się spodziewał. On pytał producentów o ilość map, tryby i na żadne pytanie nie dostał odpowiedzi, na niecały miesiąc przed premierą.

Odnośnik do komentarza

to cos jest jak ta bron w resistance gdzie w alt fire doczepiales przeciwnikowi jakby nadajnik i pociski za nim lecialy a z tego co slyszalem to multi w res wymagalo jednak troche umiejetnosci. mnie juz xone przekonal do siebie tym ze wiadomo ze beda gearsy 4 - jesli by poszli droga 1ki to mnie maja kupionego. co do titanfall lubie mechy, dynamika mi sie podoba (brakowalo mi czegos ala ut) wiec poczekam na opinie i zobaczymy jeszcze halo i destiny i chyba sie skusze przed swietami na klocka:)

Odnośnik do komentarza

hmm czy ja wiem 1dynka byla genialna, 2jka byla imo slaba bo stracila na dynamice, 3jka wracala na dobre tory nie wiem jak po paczu ale jesli poprawili to co pisze to okay. ostatniej nie gralem wiec ciezko pisac cokolwiek. z gearsami u mnie jest jak z bc2 i pozniejszymi beefami:) pozatym na klocka mamy dead rising 3 ktore mnie kreci i ryse za setting - uwielbiam czasy imperium rzymskiego. poczekam jak sytuacja sie rozwinie. biore pod uwage rozwoj jak z ps3 i x360 mimo ze mielismy gorsze wersje na ps3 to wiecej funu mialem z eksow na sony niz na x. tutaj moze tez dojsc do takiej sytuacji wiec czekam na gry bo to jest najwazniejsze!

Odnośnik do komentarza

no, teraz wszystko jasne ;)

MC bedzie musial calkowicie zmienic swoj dotychczasowy tryb zycia i wyrzec sie wielu rzeczy jesli bedzie chcial mnie wyprzedzic- koniec z dbaniem o ratio, koniec z PTFO, koniec z graniem zespolowym itd. Zonie tez bedzie musial niedlugo wytlumaczyc, ze nie ma czasu na zmienianie pieluch, bawienie dziecka itp.

Ja tego na pewno nie odpuszcze. Tylko nóż! ;)

 

PS: Dzis wbijam 110 lvl i żegnam wronę :confused:

e: o,Pryx, gratsy za wrone tez w ogole! Wlasnie zauwazylem :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dzięki tommi, dziś rano wpadła, ale jakoś tak za szybko, za łatwo. W trójce to było wyzwanie, tutaj wpada przy okazji.

W środę pewnie odpalą kolejne 10 leveli do wbicia wraz z dodatkiem, będzie o co grać.

wczoraj mowilem mclusky'emu:

setka moze i wpada dosc szybko, bo po 8,4 mln pkt., ale max level to bedzie 150 i potrzeba na niego bedzie juz 18,4 mln (145 lvl w BF3 to byly 24 mln, dla przypomnienia), wiec do tego dobic wcale nie bedzie az tak latwo i szybko (a przynajmniej nie az O TYLE latwiej niz w BF3). Mysle, ze tych 150-tek wcale nie bedzie az tak duzo.

Ciekawe swoja szosa, jaki znaczek bedzie za lvl 150, moze zloty orzel powroci?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...