Jump to content

Literatura angielska-pomoc przy temacie


marex2121

Recommended Posts

Szanowni kochani!! Jako, że zaczynam przymierzać się do ponownego, już drugiego napisania pracy licencjackiej zgłaszam ogromną prośbę do fanów brytyjskiej(angielskiej literatury). Mianowicie chciałabym poprosić o jakiekolwiek propozycje tematu na taką pracę. Mam małe wymagania - aby temat był łatwy i obszerny do napisania. Najlepiej jakaś znana literatura, myślałam o pisaniu o roli kobiet w angielskiej literaturze, ale nie bardzo wiem do jakich książek sięgnąć. Za wszelką pomoc będę bardzo bardzo, naprawdę bardzo wdzięczna, dlatego, ze zmagam się już z tym drugi raz i nie chcę ponieść porażki jak poprzednim razem :(

Z góry dziękuję za pomoc!!

Pozdro

Link to comment

Niestety wyższe wykształcenie nie jest dla wszystkich. Jeśli nie jesteś w stanie (drugie podejście? hmm...) samodzielnie napisać pracy licencjackiej (nie mówiąc już o mgr) to jest znak, że trzeba zająć się czymś innym. W tv jest program o sprzątaniu mieszkania, gotowaniu i tańczeniu. Znajdź swoją pasję!

 

http://bit.ly/OVR23B

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.