Jump to content

Resident Evil 6


aureliusz

Recommended Posts

Gram z kolegą od pierwszego rozdziału i...nie wskakują mi trofea za przejścia rozdziałów, w ogóle nie mam w statsach że przeszedłem jakikolwiek rozdział, chociaż jesteśmy w trzecim. Czy to że on założył sesje i że ja gram Heleną ma znaczenie? Nie zaliczy mi trofików za przejście gry? Patrzyłem na nieśmiertelniki, tam też nie dostałem nagród za pierwsze trzy rozdziały. Wie ktoś jak to działa?

Link to comment
  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

5 rozdział i nadal zero trofeów za ich przejście..po każdym rozdziale dostaje ocenę, medale, ale nie mam możliwości rozpoczynania gry od danego rozdziału, nie mam tych ocen zaznaczonych w kampaniach na ekranie wyboru rozdziału...jednym słowem grając jako Helena nie ma żadnego namacalnego śladu że przechodzę grę, jej fabułę. A internet milczy na ten temat. Albo ja jestem takim cieniarzem że nie potrafię nic znaleźć w sieci.

Link to comment

Hostel to stopień wtajemniczenia w trudnej sztuce walko-tańca zwanej capoeirą? Coś jak sensei? Kurcze..mieć takiego hostela i od razu wszystkie trofea wskakują. Tak jak Twojemu znajomemu...

 

darkknight próbuje...mam nadzieje że od razu wskoczy za wszystkie rozdziały, a nie tylko za ten w którym ja hostuje.

Link to comment

Już mniej więcej wiem o co chodzi..hostowałem grę jako Helena i po czwartym rozdziale wskoczyło trofeum za ten rozdział, za pierwsze trzy trofeów nie mam. Ale mogę grać teraz rozpoczynając od dowolnego rozdziału z pierwszej misji. Koledze wskoczyło też trofeum za ten rozdział, pomimo że ja byłem hostem. Działa to w takim razie tak: jeśli grasz główną postacią misji, trofea za rozdziały wskakują bez względu na to czy hostujesz, jeśli grasz postacią dodatkową (w wypadku misji pierwszej Helena), to trofea wskakują tylko jeśli zakładasz sesje. Może komuś się ta informacja przyda.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dalej poprowadzę swój monolog..niestety to też nie tak. Rozpocząłem grę Piercem (czy jak mu tam) w drugim rozdziale tworząc grę. Mój kolega (a właściwie brat) gra Chrisem i...po pierwszym rozdziale nie wskoczyło mu trofeum.Okaże się pewnie że on musi rozpocząć otwierając swoją sesje, a potem gdy będziemy kontynuować ja mam rozpoczynać. Nie spotkałem się jeszcze z tak po.....dolonym systemem w żadnej grze.

Link to comment

Żeby wpadło trofeum za rozdział trzeba je przejść od deski do deski. Nie ważne czy hostem czy konkretną postacią. Nie wpadnie wtedy jeśli masz je zaliczone na wyższym poziomie, co siłą rzeczy znaczy, że wpadło już wcześniej.

 

Najlepiej sprawdzić to w menu akta w grze jaki rozdział i na jakim levelu i z jaką notą co już się ukończyło.

 

By otrzymać tam jakiś ranking trzeba dołączyć do gracza który na nas czeka w menu, gdzie można wysyłać zaproszenia. Jeśli na przykład dołączy się do kogoś kto już ogląda pierwszy filmik nie będziemy mieć wpisu po przejściu.

 

Innego bata nie ma. Wiem bo zaliczam story na 100% i kilka rozdziałów musiałem zaczynać od zera.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.