Skocz do zawartości

Resident Evil 6


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gram z kolegą od pierwszego rozdziału i...nie wskakują mi trofea za przejścia rozdziałów, w ogóle nie mam w statsach że przeszedłem jakikolwiek rozdział, chociaż jesteśmy w trzecim. Czy to że on założył sesje i że ja gram Heleną ma znaczenie? Nie zaliczy mi trofików za przejście gry? Patrzyłem na nieśmiertelniki, tam też nie dostałem nagród za pierwsze trzy rozdziały. Wie ktoś jak to działa?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 rozdział i nadal zero trofeów za ich przejście..po każdym rozdziale dostaje ocenę, medale, ale nie mam możliwości rozpoczynania gry od danego rozdziału, nie mam tych ocen zaznaczonych w kampaniach na ekranie wyboru rozdziału...jednym słowem grając jako Helena nie ma żadnego namacalnego śladu że przechodzę grę, jej fabułę. A internet milczy na ten temat. Albo ja jestem takim cieniarzem że nie potrafię nic znaleźć w sieci.

Odnośnik do komentarza

Już mniej więcej wiem o co chodzi..hostowałem grę jako Helena i po czwartym rozdziale wskoczyło trofeum za ten rozdział, za pierwsze trzy trofeów nie mam. Ale mogę grać teraz rozpoczynając od dowolnego rozdziału z pierwszej misji. Koledze wskoczyło też trofeum za ten rozdział, pomimo że ja byłem hostem. Działa to w takim razie tak: jeśli grasz główną postacią misji, trofea za rozdziały wskakują bez względu na to czy hostujesz, jeśli grasz postacią dodatkową (w wypadku misji pierwszej Helena), to trofea wskakują tylko jeśli zakładasz sesje. Może komuś się ta informacja przyda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dalej poprowadzę swój monolog..niestety to też nie tak. Rozpocząłem grę Piercem (czy jak mu tam) w drugim rozdziale tworząc grę. Mój kolega (a właściwie brat) gra Chrisem i...po pierwszym rozdziale nie wskoczyło mu trofeum.Okaże się pewnie że on musi rozpocząć otwierając swoją sesje, a potem gdy będziemy kontynuować ja mam rozpoczynać. Nie spotkałem się jeszcze z tak po.....dolonym systemem w żadnej grze.

Odnośnik do komentarza

Żeby wpadło trofeum za rozdział trzeba je przejść od deski do deski. Nie ważne czy hostem czy konkretną postacią. Nie wpadnie wtedy jeśli masz je zaliczone na wyższym poziomie, co siłą rzeczy znaczy, że wpadło już wcześniej.

 

Najlepiej sprawdzić to w menu akta w grze jaki rozdział i na jakim levelu i z jaką notą co już się ukończyło.

 

By otrzymać tam jakiś ranking trzeba dołączyć do gracza który na nas czeka w menu, gdzie można wysyłać zaproszenia. Jeśli na przykład dołączy się do kogoś kto już ogląda pierwszy filmik nie będziemy mieć wpisu po przejściu.

 

Innego bata nie ma. Wiem bo zaliczam story na 100% i kilka rozdziałów musiałem zaczynać od zera.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...