Skocz do zawartości

Problem z połączeniem się z Xbox Live


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem w końcu podłączyć się do Xbox Live, coby skopać parę tyłków w Gearsach i pobrać sobie Wiedźmina 2. Niestety panowie z M$ przejrzeli moje niecne zamiary i postanowili pokazać mi soczystego fucka ze słowami "taki (pipi), że zagrasz". Mianowicie przy próbie aktualizacji konsoli wywala mi następujący błąd: Nie można pobrać akrualizacji, przetestuj połączenie, bla, bla, bla, (pipi)e muje, a na końcu jakże zrozumiały kod błędu: 3CD6-0000-0080-0300-8007-­2741. Spotkał się ktoś może z taką sytuacją i zna rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze bana dostałeś

Może nie miałem za co dostać tego bana. Trzeba być totalnym debilem, żeby łączyć się z Lajwem mając przerobioną konsolę. Wystarczyło w moim przypadku wpisać taki sam adres IP, serwery DNS itp. informacje, jakie mam wpisane na PC. Oraz zastosować rozwiązanie podane przez mattamana.

Edytowane przez P@cj3nt
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość DonSterydo

Mam taki problem. X360 (falcon) łączy się z siecią za pomocą WiFi (moduł Microsoftu) i non stop mam jakieś problemy ze zrywaniem sieci albo ładuje się do Xbox Live przy starcie konsoli bardzo długo. Co to może być - felerny moduł WiFi, zrypana karta sieciowa w X360 czy może konsola "gryzie się" z routerem?

 

Konsola cały czas wykrywa sieć - inne urządzenia nie mają problemu z łączeniem.

 

Są okresy, że chodzi jak złoto, a czasem tak jak dzisiaj, że ni chu chu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

jesli raz jest dobrze raz jest zle, to albo sa jakies problemy z siecia typu zaklocen i spadku jakosci polaczenia po wifi lub inne cuda albo problem po stronie XBL

 

sprawdzic latwo, jak masz problem na WIFI to podlacz sie kablem i przetestuj wtedy kablowe, jak kablem bedzie idealne to problem z wifi a nie z XBL i bedziesz wiedzial gdzie dalej szukac przyczyny (pozniej jakosc sygnalu polaczenia router-konsola, czesc oprogramowania routerow daje taki poglad)...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość DonSterydo

Albo kabel od tego routera MS nie jest ekranowany albo jest za sztywny i przez to gdzieś na stykach nie łączy (co jest bardzo prawdopodobne bo router podłączony i zamocowany z tyłu konsoli, tak jak niby być powinien, często wyłączał się i nawet lampka nie paliła się na czerwono pomimo podłączonego kabla USB) - kupiłem kabel przedłużający USB 3m i podłączyłem do tego bezprzewodowego routera MS, który położyłem luzem na samej górze regału. Połączenie jak marzenie, nawet się nie zająknie przy ściąganiu czy streamowaniu jakiś trailerów z XBL.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...