Jump to content

mattaman

Użytkownicy
 • Content Count

  1205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

206 Wybraniec

About mattaman

 • Birthday 04/02/1976

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

897 profile views
 1. Perez pięknie, oby był przed Maxem w wyścigu, bo ten ostatni za bardzo gwiazdorzy ostatnio.
 2. Z jaką kierą? Daj znać jak się sprawdza.
 3. Jakoś nie przekonuje mnie ten typ foteli ala poddupek dla wędkarza.
 4. Mimo takiego przypadku nadal bym szedł w T300. Logi to zabytek i znacznie gorsze odczucia podczas jazdy. To już nawet T150 ma lepszy ffb.
 5. Do kiery będzie pasował, ale nie widzę tam jak przykręcić pedały.
 6. T300 zdecydowanie. Jak się wkręcisz na dobre dokupisz pedały T-clm.
 7. Psikanie kontaktem pomaga na jakiś czas, ale najlepiej rozebrać potencjometr i wyczyścić alkoholem. Jest trochę z tym zabawy więc jak ktoś ma mniej zdolności to nie polecam i proponuję pozostać przy kontakcie.
 8. Było tutaj nawiązanie do biednego bandyty, zresztą jak zawsze kiedy na tapate wjeżdża gekon.
 9. A może poprostu Dżordż jest lepszym kierowcą niż jednoręki bandyta. Kubica skończył się w amatorskim rajdzie dawno temu. Niech chłop da sobie już spokój. Natomiast gekon (już nie zero punktowy) jak pokazał w weekend jest przyszłością merca w przeciwieństwie do ciągle słabego fina.
 10. @gtfan nie porównuj hamulca na loadcell do zwykłego potencjometru.
 11. Polować na promo T300 alcantara (było za 1400zl chyba) jeżeli ktoś na poważniej się ściga. Jeżeli tylko sobie pyka to T150 i tyle w tym temacie. G29 nie jest warte tysiaka.
 12. Fotel po taniości można kupić że szrotu czy allegro. Typowo do sim zaczynają się od jakis 400zł Np. https://allegro.pl/oferta/fotel-kubelkowy-kubly-monza-race-plus-mocowanie-6892643291?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
 13. Ten nacon może być mało stabilny do takiego zestawu. Poza tym od motedis można kupić rig z profili w podobnej cenie.
 14. Ani cichy, ani płynny. Takie rzeczy to od T300 się zaczynają.
 15. Jest jeszcze ACC. Wysłane z mojego KB2000 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.