Skocz do zawartości

Zeus [2012] Zeus. Nie Żyje.


Rekomendowane odpowiedzi

30. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #01] Znasz Mnie | spoko numer singlowy taki szybki 4/6

31. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #02] Mr. Underground | bardzo dobrze numer społecznie/politycznie/historycznie zaangażowany 5-/6

32. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #03] Hipotermia | MIAZGA - ILE TRZEBA TEGO ZEŻREĆ ŻEBY NIE CHCIEĆ UUUMNRZEĆ 10/10

33. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #04] Śnieg i Lód | mocny numer o branży, mocne bębny i sample pocięte prawie tak dobrze jak na nowej epce roziego 5/6

34. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #05] Symfonia Smaków | numer o piciu wina ze swoją dziewczyną i o rozstaniu taki prawdziwy i patetyczny 4/6

35. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #06] ODP.| numer o fanach, trochę funku na start może być 3/6

36. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #07] Lekcja Patriotyzmu | za follow-up do kendryka lamara nie jestem w stanie dać mniej niż 6/6

37. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #08] Kobiety Swoich Mężczyzn | znowu jakiś tam wokal jęczy w tle, bębny zamieniają czaszkę w kaszkę, numer jest chyba o związkach ztj wojnie męsko-żeńskiej 4+/6

38. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #09] Muzyka, Miłość, Przyjaźń | taki krótki jakiś dziwny numer strasznie szybki z ciekawym bitem 3+/6

39. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #10] Obcy Sufit | numer prawie tak dobry jak "jaka kochanie twoja cena" karramby, DOBRY NA RUCHAŃSKO taki subtelny 5-/6

40. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #11] Świt | podkład taki, że japier.dolę, tekst też niegłupi 5+/6

41. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #12] Słońce | za samą linię basu daje 5/6

42. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #13] Tony Halik | chyba jeden ze słabszych numerów na płycie coś jak "globtrotter" PCP 3-/6

43. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #14] Strumień | kolejny numer o samodoskonaleniu, doskonały 5/6

44. Zeus - [Zeus. Nie Żyje. #15] Gwiazdy | idealne zamknięcie niemal idealnego albumu 6/6

 

podsumowując - DOBRA PŁYTA NA DOBRYCH (pipi) BITACH

 

zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z lajkiem jest beskitu roznie

po dluzszym molestingu jego plyty stwierdzam, ze poza lulaj syneczku moj i jeszcze jakimis 2 bodaj kawalkami, jes tbigos. W Lajku jes tzayebiste to, jak on duzo emocji wklada w swoje rapowanie i to slychac. Warstwa bitowa na plycie tez zayebista. Najbardziej w(pipi)ia ta grafomania i pseudorozkminka.

Solowymi kawalkami wciaz sie jaram, ale do cedeka nie wracam

Odnośnik do komentarza

ja pamiętam jak po szeregu featów luźnych numerów etc ludzie zaczęli go dostrzegać szczególnie w rejonie bo jeszcze nie na polske a tu nagle BOMBA wychodzi "folwark zwierzęcy". to było objawienie. no, a teraz wyszedł ten album to tak jak mówię. nie wiem może wrócę jeszcze i się przekonam.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

A ja właśnie co raz lubię odpalić Milczmena i świetnie mi się tego słucha i dalej nie nudzi. Podobnie zresztą z Biszem, którego i tak stawiam na pierwszym miejscu w tym roku. Zeus chyba zamknie top 3, też bardzo dobry album. Z tym, że z Zeusem mam tak, że dosyć szybko mi się nudzi i po pewnym czasie wracam tylko do poszczególnych utworów (swoją drogą, że często to przynajmniej połowa utworów z płyty) i tak też chyba będzie tym razem. Kurde, niech PN wydadzą w grudniu tak jak kiedyś zapowiadali albo RDI swoją solówkę to będzie można coś wrzucić na podium. Ale pewnie w tym roku nie zdążą, a za rok przecież pierwsze miejsce zarezerwowane dla producenckiej Szopsa :(

Odnośnik do komentarza

Na prawdę spoko płyta Zeusa. Fajnie go znów słyszeć no i zawsze to trochę energii w ten szary listopad.

Co do Laika to po prostu lubię jego głos, ale ma zwyczaj lepiej wychodzić na featach niż u siebie. Jeden z mistrzowskich numerów to dla mnie "Absurd" (, że się tak pozwolę odezwać swojemu lokalnemu patriotyzmowi)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...