Jump to content

Komp do pracy.


Siara_iwj

Recommended Posts

Bry.

 

Dziewczyna potrzebuje komputera, który pociągnie komfortowo cały pakiet Adobe w wersji 6 oraz nowe wersje programów typu After Effects, 3d Max itp.

 

 

Jestem noga jeśli chodzi o pecety, więc zapytuję - jaka konfiguracja pozwoli na efektywną i płynną pracę przy dość intensywnym użyciu ww. aplikacji..?

Edited by Siara_iwj
Link to comment
  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest _Be_

Około 1200, ale to maksymalna kwota, którą zdoła wysupłać. Komp składany od zera. Właśnie pytanie - lepiej składać, czy kupić gotowca..?

Łoooo to piesek leszek ci normalnie nextgena złoży.

Link to comment

Stacjonarkę bez grafy złożysz za tyle całkiem sensowną. Ja bym się nawet pokusił, żeby to postawić na SSD zamiast zwykłym HDD, no chyba, że będzie potrzeba magazynowania danych. Ogółem SSDki skoczyły niestety stówkę cenowo, jeśli się z piecem nie pali to przezimujcie.

 

Jakbyś potrzebował czegoś konkretnie to dawaj na GG -> PW. Robię w sklepie PC więc ogarnę Ci nawet z cenami na bieżąco z hurtowni.

Link to comment

Jak mogę się podpiąć to zapytam. A jak jest z laptopami? Też lepiej sobie składać czy kupić gotowca albo z jakiejś promocji za 1zł zamiast np telefonu? Szukam czegoś do domu, nie do gier choć pierwszy lepszy lapek na rynku oferuje lepsze osiągi niż moja karta ale na pc mało gram. Chodzi o przeglądanie neta, filmów, muzykę, czasem może jakaś gra. Chciałem wydać grosze jak autor tematu 1000-1200 zł.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.