Skocz do zawartości

Fallout 4


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Można juz chyba założyć temat o tej grze. Podsumowanie dotychczasowych plotek

 

Fallout 4 w Bostonie?

 

Lakoniczny post zamieszczony w serwisie Reddit sugeruje, że w czwartej części postapokaliptycznej sagi Fallout przeniesiemy się do stolicy stanu Massachusetts. Takie umiejscowienie akcji odpowiada niektórym informacjom obecnym w uniwersum gry.

 

Na forum serwisu Reddit (amerykańskiego odpowiednika polskiego wykopu) pojawiła się informacja, że czwarta część sagi Fallout będzie rzekomo rozgrywać się w Bostonie i jego okolicach.

 

Studio Bethesda Softworks miałoby analizować informacje o mieście i przyglądać się niektórym lokacjom, w ścisłej współpracy z pracownikami Massachusetts Institute of Technology (MIT). Autor wiadomości zaznaczył, że nie jest w stanie podać więcej informacji na ten temat z obawy o utratę pracy. Zaznaczył, że „może, ale nie musi, być pracownikiem MIT”.

 

Wiadomość o umiejscowieniu gry Fallout 4 w Bostonie odpowiadałaby niektórym informacjom zawartym w uniwersum postapokaliptycznej serii. Chodzi o The Commonwealth, lokację o granicach zbliżonych do obecnego stanu Massachusetts, oraz The Institute, frakcję założoną przez potomków pracowników MIT. Wspomina się o nich w trzech dodatkach DLC do gry Fallout 3 – Dzióra, Broken Steel oraz Point Lookout.

 

Jak na razie studio Bethesda Softworks, właściciel marki Fallout, nie potwierdziło prac nad czwartą częścią serii. Wiadomo jednak, że strona internetowa o takiej nazwie została zarejestrowana przez właściciela firmy, spółkę Zenimax Media.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70371

 

Fallout 4 tuż za rogiem? Premiera na nextgenach?

 

Erika Delluma, aktor podkładający głos Three Dog z Fallout 3 przekazał za pośrednictwem serwisu społecznościowego Twitter informacje, która powinna zaciekawić fanów postapokaliptycznej serii Fallout.

 

Na swoim twitterowym profilu aktor podzielił się z następującą informacją:

 

Do wszystkich fanów Fallouta 3 oraz postaci Three Dog – niewykluczone, że dostaniecie więcej Doga

 

Komunikat ten może oznaczać tylko jedno – trwają prace nad Falloutem 4. Aktor tego jednak nie potwierdza: – Żadnych szczegółów. Sam jednak przyznaje, że „otrzymał pozwolenie” na tę enigmatyczną zapowiedź.

 

Czyżby na zbliżającymi się wielkimi krokami E3 mielibyśmy usłyszeć zapowiedź Fallout 4 na nowe konsole Sony i Microsoftu (które w „Mieście Aniołów” prawdopodobnie też się pojawią)? Nie wydaje mi się, żeby Bethesda chciała wydać taki tytuł na PS3/X360, które jak sami wiemy są już zabytkami technologicznymi ledwo radzącymi sobie z najnowszymi tytułami.

 

http://www.xboxc.pl/fallout-4-tuz-za-rogiem-premiera-na-nextgenach/

 

Ponadto wiadomo ze kolejne Fallouty(od 4) bedzie robiła osobiście Bethesda. A szkoda,bo po bardzo dobrym New Vegas liczyłem że kolejne części bedzue robił Obsidian

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

po pierwsze myśle że troche za wcześnie na taki temat

po drugie obawiam sie że batheda zrobi kolejnego obliwiona na pustyni, bo oni robią same obliviony, nie oszukujmy sie ich gry są niemal identyczne, co w przypadku fallouta jest złe ponieważ jego korzenie lezą bardzo daleko od obliviona

niestety bathseda cierpi na dosyć częstą przypadłość i mają jakiś tam silnik wszystkie gry robi na jedno kopyto zmieniając tylko tekstury otoczenia

 

na szczęscie prawdziwy następca fallouta jest już w produkcji i nazywa sie wasteland 2

 

 

co do F4 to fajnie gdyby był fajny, gdyby nie był kolejnym obliovionem i gdyby nie był zabugowany i gdyby był na nowym lepszym silniku, i gdyby nie był w FPP.... problem w tym że znając życie żadna z tych rzeczy sie nie sprawdzi :/

Odnośnik do komentarza

następca fallouta jest już w produkcji i nazywa sie wasteland 2

 

 

co do F4 to fajnie gdyby był fajny, gdyby nie był kolejnym obliovionem i gdyby nie był zabugowany i gdyby był na nowym lepszym silniku, i gdyby nie był w FPP.... problem w tym że znając życie żadna z tych rzeczy sie nie sprawdzi :/

 

Prędzej Wasteland 2 się nie sprawdzi. Ja już nie wyobrażam sobie powrotu do izometrii, czy trójwymiarowego pola walki jak w UFO. Po F2 pomysł się nie sprawdził. Choć mi osobiście Tactics bardzo się podobał. A to z uwagi na fakt, że nie byłem tym znudzony, natomiast duża liczba graczy już tak. Jeśli myślisz, że W2 zastąpi Ci Fallouta to się grubo mylisz. Uniwersum, choć podobne to jednak inne, tak samo jak zasady rozgrywki. Nie mówię, że będzie to kiepska gra, ale to nie będzie Fallout - tego jestem pewien. Ja również jako fan bardzo sceptycznie podchodziłem do F3 i też nazywałem to "Oblivionem z pukawkami". Gra mnie mile zaskoczyła w każdym aspekcie, dałem się przekonać temu pomysłowi. Rozumiem, że komuś gra się może nie podobać, ale gadanie, że to Oblivion... to przesada i to mocna, jedyne co łączy te gry to silnik i perspektywa. Nic poza tym.

 

Zastanawiam się, czy w takim razie Bethesda zrobi F4 na silniku Skyrima, czy przygotują coś nowego, na nowe konsole.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co wo wasteland 2 to ja bardzo lubie "taktyczne rpg" widziane z góry z turową walka wiec jestem rpawie pewny ze mi sie spodoba (niezaleznie od tego czy bedzie nastepcą fallouta)

 

 

ale co do obliviona z pistoletami to nadal tak twierdze, po zagraniu w skyrim nawet bardziej, jest masa podobieństw, bo patheda naprawde swoj silnik wykorzystuje identycznie w obu grach

bywają silniki gdzie można raz zrobić wiscigi burnout a potem strzelanine black - zupelnie inne gry. ale batheda nie robi zupelnie innych gier, robi prawie to samo. uważam że więcej jest podobieństw niż różnic

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.