Jump to content

MierzejX

Użytkownicy
 • Content Count

  2203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MierzejX last won the day on July 15 2012

MierzejX had the most liked content!

Community Reputation

664 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  MrFunkyFrag

Recent Profile Visitors

4663 profile views
 1. MierzejX

  Escape from Tarkov

  Gra ktoś z forumowiczów?
 2. https://support.cdprojektred.com/en/witcher-3/nintendo-switch/sp-technical/issue/1141/game-crashes-3
 3. Błąd logiczny. Clair jest odpowiedzialna za skład zespołu zarządzającego, musi mieć dobry zespół ale przecież to od niej jako menedżera wymaga się dokładnie tyle - kompletowanie odpowiednich ekspertów, jeśli tego nie zrobiła to zaliczyła faila na całej linii.
 4. Dopóki Claire zarządza Williamsem to nie widzę przyszłości dla tego zespołu. Na przestrzeni ostatnich sezonów udowodniła swoją niekompetencję w zakresie zarządzania teamem. Żyje ułudą p próbując wszystkim udowodnić jakieś wyższe rację, że kobieta może prowadzić zespół w F1. Ja w to nie wątpię ale ona zwyczajnie się do tego nie nadaje i nie jest to kwestia płci.
 5. Czy jak kupię FIFA 19 z Polskim komentarzem, to mogę go zmienić na angielski?
 6. Super Chariot - zabawny platformer w co-op'ie gdzie ciągniesz za sobą trumnę na kółkach. W przecenie za piątka na eShopie - warto.
 7. Mana Spark za piątaka na eShop. Niżej nie będzie bo to -90%
 8. Wziąłem się za ten tytuł w końcu. No do XCOM tego bym nie porównał. Owszem ten styl rozgrywki, ale XCOM mimo wszystko miało większą głębię. Chociażby ze względu na losowość. Trochę mi nie gra ten motyw, że każde starcie to puzzle. Z tego samego powodu odpuściłem serie Valkyria Chronicles. Ten tytuł jednak od VC jest lepszy. Poziom trudności dla mnie jest OK. Faktycznie nie jest zbyt wysoki i trzeba naprawdę nie ogarniać, żeby nie zrobić tych walk z wynikiem Perfect. Słabo, że DLC daje na start boost do obrażeń a później te bronie z DLC po pierwszym świecie idą w odstawkę na rzecz pofstawowych. Bez sensu. Brakuje mi tej XCOMowej losowości i bardziej przemyślanego rozwoju. Szkoda, że postacie rozwijają się jednym wspólnym tempem a każde starcie oferuje tyle samo "expa" do skilla. Te wady nie sprawiają jednak, że odłożę ten tytuł. Bawię się całkiem nieźle, choć po dwóch kolejnych starciach zazwyczaj potrzebuję przerwę od gry. Może to i dobrze. Gra się zdecydowanie fajnie w trybie handheld. Jedyne co mnie strasznie wybyja to poczucie, że gra bardziej przypomina mi Viva Pinata niż Mario czy Rabbids. Głównie ze względu na obrany design i przede wszystkim muzykę. Ta muzyka to całkiem mi nie pasuje.
 9. Phantom Doctrine mocno w przecenie -79%
 10. Czy Switcher musi być z PL dystrybucji jeśli chcę, żeby posiadał polskie audio?
 11. Super Sportsmatchen -90% W tej cenie warto łykać. Fajne minigierki sportowe do 4 graczy na jednej konsoli. Chyba chcą skorzystać jeszcze przed Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020. Tumblestone - 85% całkiem przyjemna układanka. Jeśli ktoś lubi gry typu Dr Mario, Tetris czy Puyo Puyo. Od weekendu, dla relaksu można fajnie popykać
 12. Dryfowanie w Joyach to tylko kwestia czasu. Ja odpukać nie mam problemu a mam już na nich jakieś 400h nabite ale nie łudzę się, że je w końcu trafi ten problem.
 13. No właśnie. Szkoda. Z jakiegoś powodu tylko pad od GameCube jest obsługiwany.
 14. To nie jest kwestia pada a kwestia tego jak go konsola widzi dlatego jedynie testem można to potwierdzić.
 15. Można to sprawdzić w Fast RMX, ale jak nie masz to w demo Trials Rising. Jestem ciekaw bo dokładnie o GRID mi chodzi. Tylko i wyłącznie z padem z działającymi analogowo triggerami rozważyłbym posiadanie tej gry na Switchu.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.