Skocz do zawartości

rozi wypie,rdalaj z forum


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze ten temat, poniewaz jestem strasznie rozdrazniony. Wchodze w niedziele na mocnym kacu na forumek, liczac na dobre posty, troszke dobrej muzy i piekna beke. Niestety, chu,jowy foruming uwskuteczniany przez spaslaka psuje cala konwencje. Az mnie (pipi)ica bierze jak widze posty uzytkownika rozi. CHLOPCZE, GARDZA TOBA TUTAJ, WYPIE,RDALAJ Z FORUMA TAK JAK ZES WYJE,BAL ZE SLIZGU. nie zniese tego spaslego pedalstwa. no nie zniese

goń sie stond rozlach

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

29 placków ziemniaczanych ze śmietano i prawie pół litra mleka.

Daj fotki w spartakusie.

 

Może to być dla was nie lada szokiem ale nigdy nie byłem na siłce, kiedyś trochę na drążku się podciągałem i robiłem pompki ale przeważnie zapał znikał po kilku dniach i robiłem sobie przerwe na kilka miesięcy. Głównie moim wysiłkiem fizycznym było granie na kąsolach i masturbacja

 

180cm/70kg

 

wWcH4.jpg

 

JYxpH.jpg

 

DO I HAVE POTENTIAL?

 

 

NO (pipi) FAKTYCZNIE

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

gdyby oni jeszcze ci nowi coś wnosili do tego forum, pisali jakieś ciekawe posty, zakładali posty, wykazywali się swoją wiedzą, ale ich cały repertuar życiowy kończy się na " Ja Bóg, wy śmiecie".

 

 

Jeśli chcecie być autentycznie Bogami to wznieście się na wyżyny swoich umiejętności i zróbcie coś ze sobą by można było was za coś podziwiać/szanować. Inaczej będziemy szumowinami na poziomie Natalii Siwiec czy tamtej wywłoki z Big Brother... z koniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...