Jump to content

Absolem

Użytkownicy
 • Content Count

  2146
 • Joined

Community Reputation

642 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

9603 profile views
 1. Absolem

  Pochwal się...

  Dzisiaj skromnie i z rodzimego podwórka, Reedycja Behemoth, bardzo ładnie wydane i dwójeczka Skalpel który jest praktycznie nieosiągalny a zawartość jest wręcz genialna i chyba lepsza od debiutu. exxon or mobil gas station near me
 2. Jasne, kolejna płyta którą kupię tylko dla jednego utworu. D'angelo szanuję bardzo.
 3. Co za newsy! Do pełni szczęścia brakuje jeszcze trasy AC/DC Prawdziwa Sepultura czyli Max i Igor z najlepszymi plytamu w dorobku
 4. Dla mnie to gra pomnik, możecie się śmiać ale gram od premiery i trwa to do dzisiaj bo to cudo dawkuję sobie pomału, gram z przerwami i lubię wracać do wątku głównego jak do dobrej książki. Moment kiedy Artur dowiaduje się że RDR2 do spółki Wiedźminem3 to gry generacji pod każdym względem i cieszy to że Polska ma w branży mistrza wagi ciężkiej.
 5. Moment kiedy Artur jedzie na koniu a w tle przygrywa Unshaken D'angelo to dla mnie jeden z najlepszych momentów w historii gier. Ten moment to idealne dopasowanie chwili w opowieści, obrazu i muzy. Wiem że to nic odkrywczego ale Rockstar to mistrzowie w branży.
 6. Absolem

  Rodzina Soprano

  Oz jest wręcz za(pipi)isty, dla mnie zaraz po Soprano.
 7. Wystatczy że zagrali Walk i kontakt z publiką nawiązał się pewnie sam
 8. Ehhhh (pipi)a zazdroszczę, jak już się obudziłem było po biletach. Anselmo na żywo jest kiepski ale setlista to but w ryj.
 9. Troszkę zaległości wydawniczych
 10. Absolem

  Leci

  Nie samym metalem człowiek żyje, doskonała płyta na sobotniego kaca i odpoczynek w oczekiwaniu na piątkowy koncert.
 11. Absolem

  Pochwal się...

  U mnie zmierza do tego
 12. Absolem

  Pochwal się...

  W przypadku Vltimas myśle że audytorium opiera się głównie na fanach starego Morbid Angel, niektórzy uważają album Vltimas za niedoszły MA który powinien wyjść w miejsce Illud, to opinia jak najbardziej pobieżna i januszowa bo jeżeli ktoś potrafi odróżnić gitarę od basu to wie ile misternej pracy włożył w partie gitarowe Blasphemer aby w doskonały sposób połączyć styl Mayhem z graniem Treya które dla mnie jest na granicy wirtuozeri jeżeli chodzi o ten gatunek muzyczny. SWM to doskonały album, potrzebuje trochę czasu żeby się przegryźć ale jak już złapie to trzyma na amen. Czekam na zimowy koncert z Abbathem.
 13. Absolem

  Pochwal się...

  Abbathem jestem bardzo rozczarowany, tak jak pisalem wcześniej, siłą sprawczą debiutu był na bank King ov Hell, a Immortalowy NChG zjada ten album i wysrywa.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.