Jump to content

Pinball Arcade


czarek250885

Recommended Posts

info z Ps4 site

 

"Pinball Arcade który jest już dostępny na PS3 i PS Vita zmierza właśnie na PS4, deweloperzy twierdzą, że gra wygląda fajnie na konsole tej generacji ale dopiero zacznie wyglądać kozacko na PS4! W wersji na PS4 będzie dodane renderowanie każdego pixela z osobna, świateł i cieni oraz efekt Ambient Occlusion który będzie gwarantował jeszcze więcej realistycznych cieni. Gra będzie chodziła w 60 klatkach na sekundę. Na wszystkich stołach w grze będzie także zmieniony i podrasowany model fizyki. W przyszłym tygodniu producenci mają podać więcej informacji na temat gry, może jakiś trailer?

Flippery na konsolach i komputerach to zawsze fajna sprawa i kawałek historii, dzieciaki mogą zobaczyć jak się bawiła szlachta kilkanaście lat temu w salonach gier :)."

 

 

http://www.ps4site.pl/pinball-arcade-w-produkcji-na-ps4/

Link to comment
  • 9 months later...
  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestem fanem tej gry. Realne stoły bardziej do mnie trafiają niż dziwadła z zen pinballa. Niestety wersja na ps4 mnie zawiodła. Nie ma niemal żadnej różnicy w grafice czy nowych opcjach. Dźwięk jest nawet gorszy niż w wesji na x360. Menusy dalej amatorskie strasznie niczym w paincie robione. Liczyłem, że bardziej dopieszczą nową wersję. Tak czy siak najlepszy pinball na rynku moim zdaniem. 

Edited by Innuendo87
Link to comment

Fajnie, że Pinball Arcade ma rzeczywiste stoły, szkoda, że wykonanie jest o klasę lepsze w Zen Pinballu 2 (mówię o wersjach ps3) ale jak koledzy piszą tutaj arcade jest taki sam. Zdecydowanie wolę Zena 2 - posiadam wszystkie stoły. W Arcade kupiłem parę paczek no i szczególnie w pierwszych trafiały się stoły tak zabytkowe, że jedynie z chęci obadania je włączyłem a nie śrubowania rekordów.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.