Skocz do zawartości

Pinball Arcade


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

info z Ps4 site

 

"Pinball Arcade który jest już dostępny na PS3 i PS Vita zmierza właśnie na PS4, deweloperzy twierdzą, że gra wygląda fajnie na konsole tej generacji ale dopiero zacznie wyglądać kozacko na PS4! W wersji na PS4 będzie dodane renderowanie każdego pixela z osobna, świateł i cieni oraz efekt Ambient Occlusion który będzie gwarantował jeszcze więcej realistycznych cieni. Gra będzie chodziła w 60 klatkach na sekundę. Na wszystkich stołach w grze będzie także zmieniony i podrasowany model fizyki. W przyszłym tygodniu producenci mają podać więcej informacji na temat gry, może jakiś trailer?

Flippery na konsolach i komputerach to zawsze fajna sprawa i kawałek historii, dzieciaki mogą zobaczyć jak się bawiła szlachta kilkanaście lat temu w salonach gier :)."

 

 

http://www.ps4site.pl/pinball-arcade-w-produkcji-na-ps4/

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem fanem tej gry. Realne stoły bardziej do mnie trafiają niż dziwadła z zen pinballa. Niestety wersja na ps4 mnie zawiodła. Nie ma niemal żadnej różnicy w grafice czy nowych opcjach. Dźwięk jest nawet gorszy niż w wesji na x360. Menusy dalej amatorskie strasznie niczym w paincie robione. Liczyłem, że bardziej dopieszczą nową wersję. Tak czy siak najlepszy pinball na rynku moim zdaniem. 

Edytowane przez Innuendo87
Odnośnik do komentarza

Fajnie, że Pinball Arcade ma rzeczywiste stoły, szkoda, że wykonanie jest o klasę lepsze w Zen Pinballu 2 (mówię o wersjach ps3) ale jak koledzy piszą tutaj arcade jest taki sam. Zdecydowanie wolę Zena 2 - posiadam wszystkie stoły. W Arcade kupiłem parę paczek no i szczególnie w pierwszych trafiały się stoły tak zabytkowe, że jedynie z chęci obadania je włączyłem a nie śrubowania rekordów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...