Jump to content

czarek250885

Użytkownicy
 • Content Count

  1096
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czarek250885

 1. Wydali juz pajączka, te Destruction all stars, no i pewnie pojawi się retulnal i ratchet, więc w tym roku będą cztery
 2. No ja w tym roku liczę tylko na Returnal i Ratcheta, wątpię by te inne mocne ip miały szanse na 2021, nawet jeśli będą ukończone. Zbyt mała ilość nowych konsol na rynku, a pewnie Sony mocno kalkuluję by gry trafiły do jak największej bazy. Nawet jeśli gra pojawia się na ps4 jest obawa, że ludzie wstrzymają się z zakupem ponieważ będą chcieli to ograć w lepszej jakości na next genie, który jest niedostępny.
 3. Dobrze, że nie czekałem tylko poszedłem spać, w innym wypadku strasznie bym się wkurzył, strasznie słabe to było. Na plus oczywiście Kena, no i zaciekawił mnie ten Sifu. Reszta bez komentarza.
 4. A co oni mają z tym wspólnego? Nowe kierownictwo nie ma szacunku do historii i tu jest problem. Ich decyzję powodują wrażenie plucia w twarz swoim fanom i jeśli ten trend się utrzyma ta cała magia PlayStation przeminie, ja ich ceniłem za różnorodność, gry niszowe, które nie do każdego trafiały, ale dzięki temu mieliśmy duży wybór. Ta nowa droga zabije takie projekty jak np ostatnie Concrete Genie, czy Dreams. Za tej wladzy taki projekt jak Pappeteer zapewne nigdy by nie powstał. Obawiam się o przyszłość innych chocby mm.
 5. Cóż mogę powiedzieć, debile i tyle, ta nowa elita Sony nie ma nic wspólnego z Japońską godnością, szacunkiem i oddaniem. Niech jeszcze Więcej tych lgbt wciskają w grach to będzie moja ostatnia generacja z nimi. Eh liczyłem na nowego Knacka, lub coś większego w swiecie Astro, ale teraz to już marne szanse.
 6. Ciekawe czym kierował się sklep tworząc tak znamienity wachlarz gier
 7. Zgadzam się, bomby będą jak chociaż 30 milionów konsol będzie na rynku, tak wypuszczać exa to lipa bo za mało ludzi, no chyba, że puszczą na więcej sprzętów, ale to duze ryzyko.
 8. Jakby zrobili remake Vagrant Story to i te nowe ceny mnie nie zniechęcą. Jest sporo gier które mozna by ożywić i to z każdego gatunku.
 9. Szczerze, najlepsze lata ta firma miała, gdy nazywała się Squaresoft. Od połączenia każdy final był dla mnie co raz słabszy. Nie będę już wspominał Vagrant Story, które było kultowe, teraz ze świecą takich projektów szukać.
 10. Chodzi mi o to, że w obecnych czasach ceny dłużej utrzymują swój poziom, wszystkiego jest za mało a popyt przewyższa podaż. Akurat dyski to inna sprawa, ale obawiam się, że mogą wpisać się w trend.
 11. Coś czuję, że te ceny dysków szybko nie spadną patrząc na to, co dzieje się w świecie elektroniki.
 12. Chciałem ładowarkę, ale produkt już niedostępny.
 13. Masz rację, poproszę Black w lepszej jakości:D tam stawiano na takie rzeczy a to byly czasy ps2.
 14. Ja jestem w grupie tych szczęśliwców, jednakże przez to co się dzieję wiem, że nie ma co liczyć na szybkie premiery gier pod nową generację. W sumie sprzęt kupuję się dla nowych gier i tak do tego podchodzę, jednakże skoro kilka pozycja mi zostało do nadrobienia, nawet więcej niż kilka jest co robić. Inaczej był by zonk na maxa.
 15. Póki sytuacja z next genami się nie unormuje i na rynku nie będzie dużej bazy tych konsol, idę o stówę, że Sony czy MS swoje duże gry będą przesuwać, lub wydawać równocześnie na poprzednią generację. Pamiętajmy, że te produkcję muszą się zwrócić, a więc nikt nie będzie wydawał gry dla garstki szczęśliwców. Tak więc produkcję typowo pod next gena pewnie w przyszłym roku jak nie 2022. Nie zdziwię się jak maksymalnie opóźnią Ratcheta, tej pozycji nie da się wydać na ps4 i oni dobrze o tym wiedzą. Jak na koniec roku bedzie 20 milionów ps5 na rynku to będzie sukces.
 16. czarek250885

  Persona 5

  Ktoś ma może poradnik jak na 100% przejść grę? Ja już ją ukończyłem ale z jedną postacią nie udało mi się wbić max poziomu. Czy w drugim podejściu idzie to nadrobić? Czy trzeba wszystko od nowa?
 17. Dzięki za podpowiedź, ale już widzę że ten pojazd to mnie doprowadzi do rozpaczy, czasem źle wejdę w zakręt i szybko chcę wycofać i wiadomo odruchowo wciskam L2 jak to w samochodówkach. Cała reszta jest bardzo przyjemna i myślę, że ogram sobie całą przygodę. A te wyzwania zostawię na koniec.
 18. Ja dopiero rozpoczynam przygodę dzięki kolekcji. Wcześniej jakoś nigdy mnie do Batmana nie ciągnęło. Pierwsze zdziwienie, gdy zobaczyłem jak to wygląda. Nie wiem czy ps5 coś poprawia, ale graficznie jest bardzo ładnie. Samo poruszanie i walka bohaterem jest swietna i bardzo intuicyjna niczym w pająku. Problem zaczyna się w pojeździe, ciągle zapominam, że L2 to nie cofanie a zamiana w czołg co często powoduje u mnie irytację, szczególnie w tych zadaniach np. zniszczenie 10 pojazdów na 3 gwiazdki. Jak ktoś ma jakieś sugestię dla początkującego to chętnie skorzystam z rad. Choć nie wiem czy będę
 19. No wlasnie się mylisz, bo ja też tego szukałem i nie było. Nawet na PPE byl o tym artykuł, że w końcu i posiadacze ps5 mają dostęp do okazji, dzięki aktualizacji.
 20. Jest Ktoś chętny pobiegać w multi razem? Szczególnie w trybie zombi, chciałbym porobić te pucharki do calaka, ale bez ogarniętych osób raczej będzie to trudne.
 21. Mi się wydaję, że oni to dali do plusa i jest to taka wersja ftp, jak kupisz za pełną cenę to będziesz miał dostęp do 100% zawartości. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ale jak Sony nie chcę by ta gra w ciągu kilku miesięcy nie była martwa, to musi to wydać na wszystko co tylko może, łącznie z xboxem nie patrząc na fanatyków marki.
 22. W sumie dobry pomysł, nawet mogliby to wydać na xboxa, tam jest większa baza miłośników gier tego typu, a przy okazji zarobili by trochę grosza, no i do tego reklama. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest to, by małe projekty puszczać na większą liczbę sprzętów tak by miały szansę zarobić i mieć później szansę na kontynuację. Wiadomo duże gry promują sprzęt i muszą zostać by przyciągać ludzi, ale tym małym trzeba dać szansę zdobycia większej bazy.
 23. Nigdy nie miałem 360, więc się nie wypowiem. Ale ci co mają Xboxa mogą to sprawdzić we wstecznej?
 24. Oddałbym wszystko za nowego Vigilante 8, albo jego remake! Ile ja godzin spędziłem w to, by wymaksowac wszystkie pojazdy. W tamtym czasie to była rewolucyjna gra, no i po upgrade na maxa zmieniał się wygląd naszej fury, taki troche rpg w święcie mobilnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.