Jump to content

czarek250885

Użytkownicy
 • Content Count

  511
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Exclusive Sony

About czarek250885

 • Birthday 08/25/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  czarek250885

Kontakt

 • GG:
  6458991

Recent Profile Visitors

721 profile views
 1. Powiadam wam, iż ps5 wyjdzie w listopadzie, a do grudnia 2021 będzie najlepiej sprzedającą się konsolą na rynku.
 2. Byle te przesunięcia nie przeszły na lipiec. Z drugiej strony i tak te konsolę wychodzą w listopadzie, więc się zmieni tyle, że będziemy wiedzieć wszystko a i tak sprzętu nie będziemy mieli. Eh cóż za czasy.
 3. Tylko teraz mam mętlik, jeszcze niedawno była mowa, że rusza masowa produkcja a teraz nagle, że może nie być premiery. Nie, no na serio trzeba czekać na oficjalne info, bo tak możemy pisać milion scenariuszy.
 4. Poczekajmy na oficjalne info, wszyscy opieramy się o domysły. W najgorszym wypadku nie będziemy mieli wyboru bo będzie jedna konsola na rynku, ci co mają kasę i czas kupią xboxa a ps5 później. No ale na tą chwilę obie konsole startują w listopadzie i tego się trzymamy.
 5. Ten co grał na flecie podkładał dźwięk pokazówki z gry Ghost of Tsushima, życzę by xbox miał równie dobre gry i marketing. Zobacz ile przez życie ps4 powstało nowych IP i kontynuacji starych ekskluzywnych gier dla konsoli Sony. Mówienie że Sony nic nie pokazało przez generację to niezła hipokryzja. Teraz pomyśl sobie ile teraz tego będzie? Czasami wydaje mi się że drugi obóz obawia się tego pokazu, a nie powinni bo nawet jeśli te gry będą tylko na jedną konsole to powinni się cieszyć że tak wspaniałe projekty powstają, bo to napędza też drugą stronę by bardziej przyłożyli się do pracy. A póki co xbox przez 2 lata będzie w rozkroku między generacjami.
 6. Sorry no jeśli dla ciebie to były fajerwerki to ja dziękuję. Jedyne co jest ok to konsola, o którą się mega postarali. Jeśli robisz pokaz i wiesz, że wszyscy bez względu jakie mają preferencje włączają to bo chcą zobaczyć "wow" to dajesz wszystko to co jest najlepsze. Wystarczyło pokazać np gameplay AC, Dying light, czy grę od red ów, a nie coś gdzie nawet nie pokazano tego w ruchu tylko jakieś wstawki CGI. MS tym pokazem zrobił sobie więcej złego niż dobrego. Oczywiście jeśli Sony odwali coś na tym poziomie nie omieszkam tego napisać. Ale znając ich, ludzie na 100% zapamiętają ten pokaza, co jak co ale oni wiedzą jak robić show.
 7. Myślę że nic gorszego nie da się zrobić, inside xbox to było nieporozumienie, bardziej strzał w swoich fanów. Liczę, że MS nie zrobi takiego błędu w lipcu. O Sony się nie martwię bo oni wiedzą jak zrobić show. Myślę że będzie sporo gameplayu niż jakiś śmiesznych filmików nic nie wnoszących.
 8. Ja i żona uwielbiamy Knack-a i szczerze liczę na trzecią część. Do tego Ratchet i jesteśmy w domu.
 9. O Panie. Zyskają trochę przychylności społeczności amerykańskiej, ale za przeproszeniem wkur... Resztę świata. Nie wiem czy marketingowo im się to opłaci?
 10. Mnie bardziej od wyglądu konsoli interesuje czy zmieści się https://iv.pl/image/GtOYgk3
 11. A to o 22 się zaczyna? Bardzo dobrze bo mam służbę tego dnia od 7 do 19, tak więc zdążę sobie na spokojnie i jeszcze piwko kupię.
 12. Mają speca od Silent Hilla więc może pomóc.
 13. Ja pisałem ogólnie że jest wiele plotek, od wykupienie, aż po nową konsole. I jeśli Sega swoje gry dała np pod dc2 to sporo tych ex by się uzbierało.
 14. Szybciej Sega wypuści dreamcasta 2, ale coś jest na rzeczy z nimi, bo pojawia się wiele informacji na temat przejęcia, plotkach o nowej konsoli, no i coś było w kotaku apropo trzęsieniu ziemi jeśli chodzi o rynek japoński i samą Segę. Czas pokaże, z punktu widzenia ms jeśli chcą walczyć o rynek japoński to świetny ruch o ile to prawda, firma ma wiele gier w swoim portfolio, które stałby się exami dla xboxa i wzmocniły ich pozycję.
 15. Mam nadziej, że nikt się nie obrazi, ale śmieszne to jest https://youtu.be/bw-ThW5TfZU
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.