Jump to content

Ranking najlepszych najgorszych gier wszechczasów


Recommended Posts

"Nie wiem, czy tłumaczyli nazwę na polski Daikatana, powinno być Dajkatane". Poplułem ekran.

 

Tetris: jedna z najgorszych i najnudniejszych gier? Niewiele starsza od Mario? Trollujecie internet? 

 

'HALO jest dobre bo mają piniądze i jakoś to wychodzi. Ja osobiście nigdy w to nie grałem, ale gra jest w top 10 najgorszych gier".   :D

 

"Nie wiadomo o co chodzi w Minecrafcie". Wiadomo np. o co chodzi w sraniu, siadasz na kibel i ciśniesz. Może lepiej skoncentruj się na tym :)

 

 

Posmarkałem się.

Edited by mashter
  • Upvote 2
Link to comment

Halo jako Halo 3. Tutaj o 3 jest mowa a nie o halo jako całości. Chociaż jakoś tej seri nie lubie za bardzo to tutaj mowa o 3 w której miało być niewiadomo co, a nic nowego nie było i wiele osób się zawiodło. Takie opinie są n na temat tej gry, poszukajcie oceny i się przekonajcie.

Edited by Kafar0011
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.