Jump to content

Musiol

Użytkownicy
 • Posts

  1429
 • Joined

 • Last visited

Reputation

188 Exclusive Sony

About Musiol

 • Birthday 05/20/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Pszów
 • PSN ID:
  Musiol

Recent Profile Visitors

3679 profile views
 1. Ale nie koniecznie bo DS ma mikrofon to też wystarczy. Niby gdzie?
 2. Bo chcą, bo mogą, bo taką mają zachciankę.
 3. Patrząc na to, ile dla Sony gry Poly zarobiły, to akurat Kaz może sobie pozwolić na dużo więcej. Ale niekoniecznie będzie się obijał. Od kiedy do SCE Japan Studios przeszedł założyciel Santa Monica by pełnić rolę ich szefa - zaczął sprzątać i pilnować leni. Dlatego GT6 pojawiło się dużo wcześniej, dlatego Kaz mówi o GT7 nawet za rok (pamiętajcie, Poly to dwie ekipy), dlatego inne projekty ruszyły z miejsca.
 4. 2K zdecydowało się na blokowanie dźwięku, prawdopodobnie z powodów licencji. Poprawki w stabilności
 5. Jeśli tak sobie ustawisz - to tak.
 6. GT6 działa już na kompletnie nowym silniku robionym pod PS4, dlatego na PS3 jest taki kastrat w jakości obrazu. Ja nadal nie widzę sensu wydawć GT6 na PS3 poza wielką bazą graczy, ale GT7 powinno być znacznie lepsze skoro od 2 lat dłubią nad tym nowym silnikiem. Jeśli nie będzie lepiej, to Kaz powinien zakopać się żywcem.
 7. I to było już na PS Vita i PS3 od ostatniej aktualizacji oprogramowania, więc to nic nowego.
 8. No i masz odpowiedź Swoją drogą to nie ma opcji automatycznego wyłączenia jak w PS3? Jest, 10 minut, 30 minut i jeszcze jeden próg.
 9. Musiol

  Knack

  W sklepach znajdziesz po 249 zł, a nawet może któryś sklep wystawi taniej po premierze. 279 zł to SRP.
 10. Ściema. Gość dostał nfo od GS, że jeśli chce trade-in zrobić, to musi do 22 listopada przynieść PS3 z grami. I sobie wykoncypował, że d razu dostanie PS4. A nie dostanie. Sprawa zdementowana przez pracowników GS na forach.
 11. No co w tym śmiesznego? Gdybym nie miał cynku, że Sony ma umowę z MM/Saturnami i Eruo to bym nie pisał. Dałem się wydymać Muve, nic u nich nie kupię a te ściemy, ale sobie złożyłem preordera w EURO a i staram się jeszcze w jednym zklepie odłożyć konsolę "pod ladę" dla mnie.
 12. Jutro rano mają wysyłać mailing. Wiem na razie tyle, że żadnych bundli nie będą mieli, tylko gołe konsole. mailing dotyczący czego? czy dostane konsolę czy nie? Zamawiałem tak jak ty podobnie, tuż po E3. Tak, jutro rano (chociaż znając Muve to wieczorem ) mają rozsyłać informację jak będzie wyglądać wysyłka preorderów. Niby na innym forum ktoś pytał o to i dostał odpowiedź, że spokojnie dostanie na premierę (gość złożył preordera 17 czerwca), ale lepiej poczekać na to jak będzie to wyglądać. Czy to ograniczą do danego miesiąca. Na facebooku pisali, że oni jako sklep także wiedzą ... mało. Ale nie wiem czy oni biorą tylko z polskiej dystrbucji, czy tak jak większość rzeczy - z UK.
 13. Jutro rano mają wysyłać mailing. Wiem na razie tyle, że żadnych bundli nie będą mieli, tylko gołe konsole.
 14. Właśnie dlatego posłałem im maila. Zobaczymy jak się ustosunkują do pytań i obaw o wydymanie.
 15. Wiadomo, kilkaset konsol na cały kraj jest bardziej wiarygodne Tak: http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-gra-killzone-shadow-fall.bhtml
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.