Skocz do zawartości

Bioshock infinite


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też nie spotkałem się z żadnym problemem przy zdobywaniu jakiegokolwiek pucharka - no, może zdziwiłem się, kiedy Infused with Greatness wpadło w momencie zdobycia przedostatniej flaszki...

 

Ogólnie miła platynka, ze wszystkim można sobie poradzić samemu (wyjątek może stanowić zebranie potów/voxaphone'ów).

 

Ale ad rem, może o to chodzi:

 

Note on trophies not unlocking: There seems to be a serious issue where none of the trophies in the game will unlock despite the requirements being fulfilled. This issue seems to occur when you sign out of PSN (either physically or due to a connection issue) after being signed in. If this happens, no trophies will unlock. To combat this issue, either sign in before you load the game and stay signed in, or sign out/don't sign in to PSN before starting the game and stay offline. This personally happened to me on my 1999 Mode run, where near the end I disconnected from PSN and upon completing the game did not receive any difficulty trophies. I restarted my PS3, signed in to PSN, reloaded the game from the last checkpoint and completed the game again. Luckily, I received the trophies. If the same thing happens to you regarding a story-related trophy, reload the last checkpoint before it should have unlocked and try again, and if it's a trophy related to a cumulative number of actions, try performing the action once more.

Odnośnik do komentarza

 Szkoda że w poszczególnych rozdziałach nie jest zaznaczone ile czego jest do zebrania..i teraz zastanawiaj się gdzie zostawiłeś jakąś lunetę czy film...Vaxo może jeszcze jakoś uda mi się doodnaleźć, w sumie jak spisze te co mam to po ich tytułach powinienem dojść których brak(trzy pominąłem) i jakoś je w czeluściach internetu znajdę.Ale platyny chyba nie zrobię..nie chce mi się drugi raz lizać wszystkich ścian w poszukiwaniu infusions:(

Edytowane przez aureliusz
Odnośnik do komentarza

 Z Vaxo jest chyba fajna sprawa..przynajmniej ja tak miałem, że zebrałem w jednym z rozdziałów wszystkie, nawet te które już wcześniej miałem i zaliczyło mi trofeum..po prostu obojętnie które dozbierałem, naliczało i wskoczyło. Niestety z filmami i lunetami nie zadziałało, chociaż na początku wydawało mi się że wskakuje, ale musiałem trafić na te których nie miałem..zostały mi dwa..nie wiem które i nie chce mi się szukać. Głupio to zrobili że nie jest to zaznaczone przy rozdziałach, takie utrudnianie na siłę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...