Skocz do zawartości

Yoshi's Island 3DS


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, mam i gram (od 5 dni w sumie ^^) choć muszę przyznać, że początek nie był różowy, gdyż czarny pijar i ogólnie cała ta nagonka - jaki to nowy Joshi jest ZŁY :diablo:, nie pozwoliła mi z początku zacząć dobrej zabawy z małym dino (psychiczna blokada). Z czasem jednak (im dalej w las, tym bardziej różnorodne drzewa) uświadomiłem sobie, że gra ma to coś, a tym czymś jest oldskul i spokojna eksploracja. Grę można przejść szybko i łatwo (choć tak od 4 świata, robi się nieco trudniej, a specjalne plansze wieją hardkorem) lub rozkoszować się eksploracją i z uśmiechem zbierać wszystkie Skarboznajdki. Nowego Yoshiego zamówiłem w preoderze, także wraz z grą otrzymałem Etui w kształcie jajka. Wykonanie może nie powala, ale nie jest także jakoś wielce tragicznie i jajeczne etui może się podobać, a także doskonale posłuży nam jako woreczek  na jajka tfuuu....., tzn, na kartridże.

 

Grę polecam ludziom, którzy lubią staro-szkolne platformówki. Natomiast ludzie których ulubioną grą/platformówką jest Rayman Legends, raczej będą kręcić nosem. I Moim zdaniem tu dochodzimy do przyczyny hejtu na nowego Yoshiego. Gra z zielonym dino w roli głównej jest typową (w większości etapów) staro-szkolną, ślamazarną platformówką - zwłaszcza patrząc przez pryzmat Rayman legends (tak chwalona przez wszystkich, a dla mnie to słabe 7/10 -- żeby nie było, Rayman Origins to dla mnie 9.25/10)) gdzie popier....my niczym w spidranie, co doskonale wpisuje się w dzisiejsze zabawowe standardy - jest szybkość, rozpier..l, jest zabawa, a gry pokroju Yoshis New Island są rypane już na starcie, bez dania choćby najmniejszych szans na rozwinięcie skrzydeł. I gdybym kierował się tymi wszystkimi niepochlebnymi recenzjami, to skreśliłbym Joshiego już na starcie i Wiecie co? ominęła by mnie naprawdę fajna, staro-szkolna platformówka - łatwa do przejścia, lecz trudna do wymasterowania (wymasterowanie pierwszego świata - następne w kolejce ^^ i odblokowanie specjalnego stejdza, dało mi wielką satysfakcje ^.-) i dająca przy tym mnóstwo zabawy.

 

ps; graficzka i muzyczka - wbrew opinią, jest  milusa i akurat pasują do tego uniwersum.

 

Polecam, bo mimo ogólnego hejtu :whoops::verymad:   WARTO.  :good2:  

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Komputronikach, Karen itp. yoshi jest za około 80zł nie wiem czy jakieś promo bo cena nie jest przekreślona ani nic ale wydaje mi się całkiem spoko bo wszędzie gdzie patrzyłem była za około 120. Także czysto informacyjnie jakby ktoś chciał to warto kupować tam. Ja już swoją kopię zamówiłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...