Skocz do zawartości

Transfer na chomiku


wronerro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie korzystalem nigdy z chomika, teraz potrzeba wymusila na mnie sciagniecie z tego serwisu ok 7gb danych.

Z tego co tam widze to transfer jest troche drogi, na allegro transfer 5gb jest za ok 2zl, tylko na niektorych aucjach jest napisane, ze odbywa sie to za pomoca stron zewnetrznych np tu:


"POBIERANIE ODBYWA SIĘ PRZEZ ZEWNĘTRZNY SERWIS"

 

a tutaj:


 

Jest napisane, ze to bezposrednio doladowuje moje konto o ten transfer ale znowu cena jest 2x wieksza.

Moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tymi serwisami zewnetrznymi, ze ta cena jest tak niska ?

Jakie doladowanie oplaca sie kupic ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisałeś o 7 GB, dajesz aukcję do 5 GB, na moje to jest 4 zł kontra 8 zł, max jeden browarek :P. Ale IMO lepiej doładować do siebie, co Twoje to Twoje, a nie że potem będziesz się męczył z jakimiś stronami.

 

A, tak mnie właśnie naszło. Ta aukcja za 4 zł raczej nie daje 5 GB na Twoim koncie, ale wysyłają Ci dane logowania do konta z 5 GB transferu. Też średnio wygodne.

 

E: O, tam jest gwiazdeczka w tej aukcji. Na pewno nie dostaje się transferu na swoje konto, a konto już z transferem.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

@up

 

Dokładnie, oni już nie maja możliwości doładowania komuś konta i sprzedają konta z dostępnymi punktami wymiennymi na transfer. Jest to opcja tylko ciut tańsza niż doładowanie swojego konta na chomiku bezpośrednio. Kiedyś można było kupować punkty po taniości i to było opłacalne a teraz bo blokadzie przelewania punktów średnio się to opłaca. Sam kupiłem takie konto, miało ono być dostępne z automatu w 5min, konto dostałem po 2 godz. z tym, że puste, musiałem pisać maile itp, wykorzystałem trochę transferu a po 2-3 dniach konto wyparowało i nie mogłem się już zalogować. IMO lepiej doładować transfer na swoje konto bezpośrednio na serwisie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...