Jump to content

raven_raven

Użytkownicy
 • Posts

  19355
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  95

Everything posted by raven_raven

 1. Na iOS wszystkie przeglądarki i tak muszą korzystać z tego samego silnika, więc sądzę, że będzie to tak samo na wszystkich wyglądało - prócz może jakiejś Opery Mini, co po drodze modyfikuje strony trochę.
 2. Na ajfonowym Safari (a więc i wszystkich innych przeglądarkach, jak np. Chrome) główna strona na wszystkich skórkach 4.5 i jasno-ciemnym 4.4 (więcej mi się nie chciało sprawdzać) coś się pozwala przewijać lekko na boki. Tak jakby strona była o parę pikseli za szeroka, by idealnie się wpasować na szerokość i zablokować przewijanie horyznotalne. Podfora i tematy już w porządku. A, po wygaszeniu telefonu, czy wysłaniu przeglądarki w tło, po powrocie strona potrafi się z kolei zawęzić za mocno i zajmuje za mało miejsca, jest wolne po prawej. Nawigacja między tematami czy odświeżenie nie poprawia tego, co ciekawe.
 3. raven_raven

  iPhone

  No ja właśnie aviatory miałem, i nie śmigało. Już problemu nie mam z nimi i tak, bo okulary utonęły podczas spływu kajakowego . @estel Fakt, idealne to nie jest. Ale połączenie rozpoznawania twarzy i odciska palca dawałoby wybór, i zależnie od sytuacji jedno albo drugie. Zimą byś nie musiał wyciągać palucha z rękawiczki, latem nie musiał ściągać okularów. Ehhh, Apple, no dalej, ogarnijcie to.
 4. raven_raven

  iPhone

  Nah, nie bardzo. Zarówno Ray-Bany jak i jakaś taniocha za 20 zł skutecznie powstrzymują Face ID przed działaniem. Zobaczymy niedługo jak wjedzie 12. Osobiście tęsknię za Touch ID. Inni już mają wtopiony czytnik w ekran, w urządzeniach Apple też bym nie wzgardził.
 5. No i gitara, w takiej formie widzę wszystkie tutaj dyskutowane tematy. Nikt raczej nie mówi o wprowadzeniu iOS, Androida czy Windowsa jako kolejnej równorzędnej platformy. Właśnie takie artykuły raz o grach na komórkach czy teraz o grach na VR są bardzo w porządku moim zdaniem, i myślę, że w tej formie podglądanie co tam słychać w reszcie gierkowa by się sprawdzało. Pokuszę się nawet o radykalne stwierdzenie, że taki przegląd co ciekawszych gier z PC (raz na jakiś czas), których jeszcze nie ma na konsolach, też by Wam krzywdy nie zrobił.
 6. Widzę ktoś podniósł ten temat, to chętnie się przyłączę. Już dawno temu o tym pisałem, ale przypomnę, że jestem jak najbardziej za tym, żeby pisać o wszystkich grach, a nie udawać, że gry istnieją, ale tylko jak są w plastiku z tym i tym logiem. Dlatego VR, smartfonowe gierki, gierki na PC, wszystko z otwartymi rękoma witam. Szczególnie, że chyba nigdy te rynki się tak nie przenikały. Znajdują się strony na jakieś zbędne IMO bzdury jak listy od czytelników czy recenzje filmów, to tym bardziej w magazynie o grach mogą się znaleźć strony na pisanie o... grach.
 7. Widzę Mikołaj nie oszczędza nikogo, nawet nieobecnych A pod kodem... Jasny gwincior, nie wiem co powiedzieć O_o. Dziękuję serdecznie pan @Grabek, będzie grane jak tylko wrócę do domu
 8. Za chwilę równo dwa lata stukną, wciąż jest dobrze. Na TV gram, oglądam YT, filmy i seriale. Wchodziłeś kiedyś do Internetu sam z siebie napisać, że używasz przedmiotu X przez Y czasu i wszystko jest w porządku? No nie, bo tego każdy oczekuje, że sprzęt po prostu działa i żadnych pochwał czy laurek nie będzie pisać. Do czasu - jak się coś się komuś zepsuje to zaraz wyleje żale, a nawet i osobistą krucjatę zacznie. Wystarczy przejrzeć ostatnie parę stron. Kyo, że Tobie się chce. Mi już zbrzydło totalnie.
 9. Jak tam redzik, kurtka przeciwdeszczowa spakowana? Akurat był chyba najpiękniejszy październik jaki tylko mógł być. Złota niemiecka jesień
 10. To samo u mnie. Drastycznie spadła liczba kupowanych gierek, bo po ch,uj. Pięknie przyspieszyło proces leczenia się z chomikowania tony plastiku i terabajtów gier "na kiedyś". Jak utrzymają ten poziom wrzucanych gier to nawet jak już w 2022 skończy mi się GamePass, to chyba będzie się opłacało te 5 stów rocznie rzucić na growego Netfliksa niż kupować gierki.
 11. No nie do końca, wg Humble Bundle pauzować można. Chociaż nie wiem na jakiej zasadzie to będzie działać w tej nowej usłudze.
 12. Szczerze mówiąc to ja od roku też oszczędności za bardzo nie powiększyłem xD. No ale dobrze wiem gdzie to siano się podziało i niektóre to tzw. inwestycje, zgodnie z nazwą tematu.
 13. Też nie rozumiem za bardzo co się tam dzieje, to już nawet opłacając samochód co jest konkretną dziurą wsysającą pieniądze to przy wszystkich opłatach zostaje Wam te 6000 zł na miesiąc. Na głowę 3000 zł, każde z Was musi wydawać stówę dziennie, dzień w dzień cały miesiąc by to przewalić. Palisz? Może imprezki w weekend gdzie znika 5 stów nie wiadomo na co?
 14. Wciąż nie mogę uwierzyć, że takie dobrocie jak The Outer Worlds ot, tak sobie wpadają do Game Passa. Usługa właściwie za nic na trzy lata wjechała i teraz raz po raz najzwyczajniej w świecie pobieram sobie czy to Gearsy 5, czy to TOW na premierę.
 15. No wymiana konsoli pod nowy TV to już spoko opcja, wszystko zależy od tego czy Redowi budżet się zepnie i czy tego chce. Ja ze swojej strony polecam, 4K nawet na tej generacji fajna sprawa.
 16. No faktycznie, lepiej brać w 2019 TV z myślą o konsoli kupowanej w 2021-2022, a do tego czasu 2-3 lata się męczyć xD. Kocham te argumenty z czekaniem i czymśtam tuż-tuż.
 17. No nie jest to indywidualna kwestia: grasz w trybie, który ma 2x mniejszy lag od tego, w którym ewentualnie grałby Red xdd. Nic dziwnego, że nie odczuwasz kłopotów. Do konsol Full HD te Sonki są takie sobie, no wywalać 4000 zł i mieć laga 2x większego jak inne telewizory nawet z włączonym upłynniaczem? Tak średnio bym powiedział, tak średnio.
 18. Z tym OLED-em to [OSTROŻNIE], bo raczej będzie używany nie tylko do gier? Jako człowiek z żoną i dziećmi () pewnie będziesz tam oglądać tvn style czy innego tvn24 przez większość dnia. Jak wiadomo te "gry" nie działają za dobrze na matrycę.
 19. mm mm 11bit jak pięknie ostatnimi dniami, ta spółka jest niesamowita
 20. Nie, to nie był ref akurat, jeśli masz na myśli linka od MBeniek. To ja wrzucam jeszcze swojego, gdyby ktoś może jeszcze się zdecydował: https://www.humblebundle.com/monthly?refc=Ce0zZ7
 21. Czemu nikt reflinków nie wrzuca . Na pewno kilka nowych subskrypcji pójdzie w tym miesiącu, bo zestaw kuszący, a można przy okazji komuś 7 euro sprezentować tylko za rejestrację z polecenia.
 22. Było już jasno napisane przeze mnie i inne osoby o co chodzi, ale dalej będziesz udawać, że chodzi o poglądy. Można i tak.
 23. Posiadanie swoich poglądów politycznych to jedno. Ale można je wyrażać w sposób godny czegoś więcej, niż Gazeta Polska.
 24. No tak jak myślałem, nawet swojego chochoła nie umiesz obronić . A że pan raven się czepia doboru słów w płatnym magazynie, który z definicji zarabia na sprzedaży słowa pisanego i wymagało by się, żeby to słowo pisane trzymało jakiś poziom? No niesłychane, jak to tak można!
×
×
 • Create New...