Skocz do zawartości

Brothers in Arms: Hell's Highway


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Dyskutujmy o najlepszej grze w realiach II wojny światowej jaka powstała.

 

 

To dlaczego temat nie nazywa się "Battlefield 1942"?

 

 

Chyba miałeś na myśli Medal of Honor z psx'a.

 

 

Chyba raczej nie. Już MoH AA był lepszy.

 

 

Nie jest to prawda.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Dyskutujmy o najlepszej grze w realiach II wojny światowej jaka powstała.

 

 

To dlaczego temat nie nazywa się "Battlefield 1942"?

 

 

Chyba miałeś na myśli Medal of Honor z psx'a.

 

 

Chyba raczej nie. Już MoH AA był lepszy.

 

 

Nie jest to prawda.

 

 

Jest. Lądowanie na Omaha w AA >>>> MoH z psxa.

Odnośnik do komentarza

Jeden z moich ulubionych fps'ów. Świetny setting, zgrabna fabuła i bardzo przyjemna mechanika sprawiają, że spełniły się moje marzenia i wreszcie poczułem się jak bohater Kompanii Braci. Wciąż czekam na oblężenie Bostogne mam nadzieje, iż Ubisoft nie pogrzebał definitywnie marki i wróci ona w starej formie na nowej generacji 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeden z moich ulubionych fps'ów. Świetny setting, zgrabna fabuła i bardzo przyjemna mechanika sprawiają, że spełniły się moje marzenia i wreszcie poczułem się jak bohater Kompanii Braci. Wciąż czekam na oblężenie Bostogne mam nadzieje, iż Ubisoft nie pogrzebał definitywnie marki i wróci ona w starej formie na nowej generacji 

Bastogne, Ubi teraz robi jakiegoś  crapa Furious Four czy coś takiego, może kiedyś doczekamy się nowego BiA.

Edytowane przez BoroBoro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Racja Bastogne, pisałem z pamięci która bywa zawodna ;) 

 

Gearbox coś tam wspominało że Furious Four to tylko spin off (tak w ogóle tą wątpię w ukazanie się tej gry, hype po bękartach wojny na którym ta gra miała dryfować minął, a od czasu  trailera nie było żadnego poważnego info) a zakończenie historii Bakera cały czas jest  planowane.

Odnośnik do komentarza

ja czekam na prawowitą kontynuację historii bakera jak na żadną inną grę. 

 

 

ciekawe czy w  czwórce byłaby obecna postać Hartsocka, który został sparaliżowany pod koniec Hells Highway i czy twórcy dalej ciągneliby wątek Leggeta i jego śmierci. ogólnie jestem ciekawy co przedstawiliby twórcy, chciałbym zobaczyć co stało się z calym skladem po mowie Bakera z trójki

 

Odnośnik do komentarza

Ja też czekam na BiA 4 i nie wiem czy się doczekam.

Jak dla mnie to seria BiA to imo najlepszy tytuł ze strzelaniem osadzony w WWII. Ciekawy gameplay, zawsze solidna oprawa, a w przypadku HH bardzo dobra nawet dzisiaj (wykonanie deszczu pierwsza klasa) do tego świetnie prowadzona fabuła z licznymi rozterkami wewnętrznymi głównego bohatera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...