Skocz do zawartości

Nad jaką platyną teraz pracujesz?


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Na wielu forach taki temat jest więc myślę, że tu też się przyjmie.

 

Ja pracuję nad Saint's Row 3, God of War Chains of Olympus oraz Ghost of Sparta, oraz Dead Space. 

 

W Saint's Row mam dopiero 13 % ale gra mi się podoba także nie widzę przeszkód. Sporo przerw od niej miałem, ale raczej dam radę. Szkoda że wyzwania są przesadzone bo wszystkie te "zrób coś 10000" razy doprowadzają mnie do szału. 

 

Dead Space - 64 %, teraz robię drugie przejście na One Gun i Maxed Out, potem trzecie na Imposible.

 

W Ducha Sparty jeszcze nie grałem, ale w Chains of Olympus mam 3/4 gry, a platyna prosta. Dałem radę challengom w God of War 1 HD, tu też dam radę (o dziwo ostatni challenge w jedynce zrobiłem za drugim razem :))

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.