Jump to content

Sign in to follow this  
wolek92

GTA V - tajemnica Mount Chiliad

Recommended Posts

W stacji kolejki górskiej na Mt. Chiliad można zaobserwować fresk:

image_309917_480.jpg

Wiadomo, że po zdobyciu 100%, będąc o 3 w nocy na szczycie Góry jesteśmy świadkami pojawienia się statku UFO.

Wiemy też, że w Los Santos można znaleźć inne latające spodki, a także wraki w oceanie. Czy ta sprawa nie jest jeszcze rozwikłana? Może odkryto dopiero rąbek tajemnicy.

Co sądzicie? ;)

edit: wiem, że pojawiały się posty o tym w innych tematach, ale fajnie byłoby to zebrać w jednym miejscu :)

Edited by wolek92

Na GTA Forums byl obszerny temat poswiecony temu watkowi, wielu graczy sugerowalo, ze gdzies w grze ukryty jest Jetpack - widoczny zreszta na powyzszym rysuknu. Tematy zostaly zamkniete bo Jetpacka nie odkryto, a teorii pojawialo sie wiele.

Ciekawy ten rysunek, w grze znajduje sie wiele sekretow, mam nadzieje, ze Jetpack jednak jest bo w San Andreas swoje na nim przelatalem.

Najtmer już wrzucał

mniej więcej od 17:20, obejrzyjcie. Nałożyli fresk na mapę San Andreas. Co chwilę ktoś pisze, że coś odkrył (np. o tych koktajlach Mołotowa), w trybie fabularnym nie korzystamy z tej broni, a podobno jest ona dostępna. Fajnie jakby tajemnica Góry nie byłaby jeszcze odkryta (po już tylu dniach :D )

Edited by wolek92

Ja mam nadzieje, ze Rockstar ukrylo w grze cos wiekszego - konkretnie schowany sekret na wzor tego z Batman: Arkham Asylum.

Najtmer już wrzucał

mniej więcej od 17:20, obejrzyjcie. Nałożyli fresk na mapę San Andreas. Co chwilę ktoś pisze, że coś odkrył (np. o tych koktajlach Mołotowa), w trybie fabularnym nie korzystamy z tej broni, a podobno jest ona dostępna. Fajnie jakby tajemnica Góry nie byłaby jeszcze odkryta (po już tylu dniach :D )

19:30 nie oglądam dalej, chce to zobaczyć na swoim tv :D powiedzcie mi tylko czy trzeba tam być całą trójką i czy trzeba mieć 100% czy tylko wszystkie misje ukończyć

E: Dzięki Colin :*

Edited by Yakubu

Jak ja kocham takie klimaty:D Mam nadzieje że ten fresk rzeczywiście i jego tajemnica zostanie odkryta przez kogoś dopiero po długim czasie ;)

Wiadomo coś więcej już o tym fresku?

Pierwsze co mi się skojarzyło jak to zobaczyłem ten fresk to to że być może przedstawia kontur którejś z gór w grze. Jeżeli tak to owa góra może mieć w połowe swojej wysokości ukryte wejście do systemu korytarzy wewnątrz niej (zauważcie że tylko jedna linia tego "labiryntu" jest dociągnieta do kontury tego zarysu góry). 

Taka mam teorie i sprawdzę ją wieczorem ;)

Edited by VerB_

Nigdy nie wiadomo, czy gdzieś pod wodą, albo schowane gdzieś za krzakami nie jest wejście do tajnego systemu korytarzy ;)

Z drugiej strony nie wiem czy jest sens w ogóle prowadzić owe poszukiwania jak nie mam 100% gry

We fresku istotne mogą być te pioruny wokół góry, może poszukiwania należy w jakiś wględów prowadzić w czasie burzy? Ale to już chyba za daleko idąca teoria :P

Generalnie jestem pewny że jetpack w grze jest a wszytsko jest kwestią czasu jak ktoś go odnajdzie ;)

Nie wiem czy to już było ale wrzucę. Jestem właśnie na szczycie góry ale coś nie mogę trafić na burzę także spotkanie z

ufo

jeszcze przede mną. Kręcąc się tak w około dojrzałem coś pod pomostem z teleskopami:

0_0.jpg

po chwili mnie olśniło, to jest "oko" ze szczytu na tym fresku:

0_0.jpg

zaczynam wierzyć, że w tej górze naprawdę coś siedzi i rozpoczynam poszukiwania wejścia/wejść i innych czerwonych znaków widocznych na fresku, are you with me? ;D

Poniżej górnej stacji kolejki od strony Paleto tak gdzieś ze 200-300 metrów w dół na ścianie góry, widnieje taki znak:

rFaziya.jpg
Nie zauważyłem tam jednak nic innego, jaskiń itp.

kazdy z tych znakow trzeba odnalezc na miescie, nastepnie na mapce z zestawu nanosimy je i laczymy w sposob jak  na fresku w pierwszym poscie.

Widac,ze to nie pokolenie Pana Samochodzika  :turned:

Edited by Pajda