Skocz do zawartości

Zakup konsoli


Winek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Od jakiegoś czasu mieszkam i pracuję w UK. I jako że człowieka teraz w końcu stać, chciałem sobie kupić konsolę: PS3 lub X360. W związku z tym mam pytanie, jako że jestem noobem w tym temacie. Otóż, czy to prawda że konsole mają regionalne blokady na gry i firmy i że np. na angielskiej PS3 nie odpaliłbym gry z Polski? I jeszcze jedno: otóż słyszałem że nawet w angielskich grach, istnieje możliwość wyboru polskiej wersji językowej. Niby człowiek angielski zna, ale w sumie to np. bardzo bym się cieszył z napisów w GTAV (już wiecie czemu chcę kupić konsolę ;)) ale chciałbym wiedzieć czy inne gry też dają możliwość wyboru języka.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zarówno na polskiej i angielskiej wersji obu konsol odpalisz gry dystrybuowane i w Polsce, i w UK. Prawdą jest również to, ze część gier kupowanych w UK ma polskie napisy.

Jeżeli kupisz X360 zakładaj konto na UK - więcej możliwości niż konto polskie w przypadku korzystania kupowanych cyfrowo.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wszystko zależy od gry. Na PS3 tradycyjnie sporo jest wersji językowych, ale nigdy nie będzie tak, że wszystkie gry będą miały te same wersje językowe. Ja bym tam radził kupować tam gdzie mieszkasz.

 

PS3 nie ma blokady regionalnej także odpalisz grę nawet jakbyś zrobił import z Japonii.

 

Na X360 kupionym w Europie odpalisz wszystkie gry zakupione w Europie (PAL). Nie odpalisz tych z regionów NTSC (np. USA), NTSCj (Japonia) itd. 

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od gry. Na PS3 tradycyjnie sporo jest wersji językowych, ale nigdy nie będzie tak, że wszystkie gry będą miały te same wersje językowe. Ja bym tam radził kupować tam gdzie mieszkasz.

 

PS3 nie ma blokady regionalnej także odpalisz grę nawet jakbyś zrobił import z Japonii.

 

Na X360 kupionym w Europie odpalisz wszystkie gry zakupione w Europie oraz w Australii i Nowej Zelandii (PAL). Nie odpalisz tych z regionów NTSC (np. USA), NTSCj (Japonia) itd. 

 

fix'd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...