Skocz do zawartości

Pieprzenie HHC


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, dokladnie, goraczka w parku igiel to nadal niedoscigniona perelka jesli chodzi o polski hip chłop. Mozesz sluchac sentymentalnych i przebojowych trackow vnma, mozesz sluchac przekosiora kękę ktory niszczy szczeroscia i charyzma, mozesz jarac sie kimkolwiek innym z tej smutnej sceny. Takiego czegos, co zrobil Dżimson nikt jeszcze IMO nie powtorzyl i poki co nie zanosi sie na to, by ktos powtorzyl.

Mozna sie nie zgadzac, mozna mowic ze jimson sra w szafie, ze przegral beef, ze costam

ale pozniej wlacza sie utwor

i reszta polskiego rapu idzie w odstawke

Odnośnik do komentarza

"Gorąca ofiara" mega kosa.

BTW ponoć Jimson ma się dograć niedługo na jakiś projekt czy coś.

Siła dla Chmiela czy jakoś tak. Ale to tylko 8 rzucona podobno. Za to Jimson sam prosił o zweryfikowanie profilu na rapgenius i taki opis wrzucony został "Oficjalny profil Jimsona, który nadal robi jeszcze różne rzeczy z tym gościem Ejnstejnem." Więc nadal liczę na jakiś rozpie.rdol projekt w przyszości.

Odnośnik do komentarza

Mate5 na pewno laikike1, chociaz z nim jest roznie. Na pewno nie mozna mu odmowic mega emocji ktore wklada w to co robi, swietnej nawijki i patentu na rap. Tylko ze w jego tworczosci czasami nasz laik wy,pierdala sie na cienkiej linie miedzy grafomania a artyzmem.

 

 

Polecilbym bisza, ale tylko i wylacznie dwie pierwsze epki (?) tzn. zimy ep i idac na zywiol.  Pozniejsza jego tworczosc w ogole do mnie nie trafia, chociaz moze Ci przypasi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=r9Gln0jTlls

 

Klasycznie przypominam kreta i praktika, smutny pi,zda raper na smutnych ku,rwa bitach

 

Piekny mjuzik, wracam czesto do tego albumu, szkoda ze dizkret odpuscil sobie rapgre bo troche brakuje takiego czegos teraz

 

Duze pe nagral kilka milych dla ucha numerow, rowniez polecam sprawdzi yebanego lewaka

 

Poza tym, pojedyncze utwory coponiektorych wykonawcow, ktorzy czasami 'sila sie' na troche ambitniejsze rzeczy i czasem im wychodzi

 

 

pozniej jak skoncze pic wutke i sobie przypomne cos to wrzuce wiecej

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Przesłuchałem 'Gorączkę W Parku Igieł' trzy razy, niezła rzecz, ale na razie bez zbytniej podjarki. No ale zgrałem sobie na telefon, zobaczymy jak to na słuchawkach będzie brzmieć, zawsze wtedy mam lepszą wczuwę w teksty, więc może bardziej podejdzie.

 

Z innej beczki - może kogoś zainteresuje, że Laik i Młodzik robią reedycję Bybzi Bybzi i Milczmena przy okazji. 20 złotych za pierwszą, 25 za drugą. Zamówiłem <ok>

Odnośnik do komentarza

 

'Mallorie' najlepsze, jeden z utworów mego życia.

 

Przeciez ty nie sluchasz polskiego rapu, sam pisales. To jak to jest w koncu? Gryziesz reke, ktora cie karmi? Sam nagrywasz po angielsku? Pytania retoryczne.

 

Słuchałem przedtem, wiesz, hehe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...