Jump to content

Nowy VNM wylądował


Guest Soul

Recommended Posts

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lepsze zbiki to festiwal powtarzalnosci mesa, pod w wiekszosci srednie bity i w wiekszosci z chu,jowymi kolegami na ficzuringach. Najgorsza jego plyta definitywnie.

Z Plyta vnma jest roznie moim zdaniem, znowu ta sama tematyka - zarabiam hajs, wyszedlem z blokow, elbląg bejbi i w ogole. Ale, pare utworow daje rade. Takie 6/10 moglbym dac jak na nasza scene, kękę bardziej rozyebal z prosto moim zdaniem

Edited by FARMEROS
Link to comment

Po dwóch przesłuchach : najsłabszy z legali, co nie zmienia faktu, że tekstowo i techniczne bardzo dobrze, lubię gościa słuchać, ale bity tym razem umiarkowanie dobre lub słabe. No i płyta krótka, co w jego przypadku odczytuję jako minus, szczególnie, że przed premierą wypuścił ze trzy single. Dam mu szansę, bo z jego albumami już tak miałem, że wkręciły się z czasem (zresztą w ogóle kiedyś nie tolerowałem jego nawijki i wręcz mnie wkur.wiał), ale nie sprostał moim oczekiwaniom. No i zaczyna się powtarzać, to fakt.

Edited by kotlet_schabowy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.