Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8964188474_0deb16874a_z.jpg

 

Gra dostępna w PS Store za darmo dla Plusowiczów, zebrała naprawdę baty w sieci. Słabe oceny, wiele bugów i noty od 3 do max 6. (choć na metacritic wersja na ps4 ma 6.8).

Mnie zachęciła, gdyż lubię noir ale przede wszystkim lubię muzykę tego okresu, gdzie niczego nie udawano. Saksofon, fortepian, wokalistka i tłum na sali rozsadzony przy niewielkich okrągłych stolikach z lampką to jest to lubię najbardziej.

 

Gra się przyjemnie, choć z czasem wkracza monotonia - gra w skrócie polega na zabawach logicznych z cieniem. (nasza postać przechodzi ze świata 3d do świata cieni i gra na chwile staje się platformerem 2d).

 

Nie mam obecnie w rękach kieszonsolki Sony, ale taka pozycja wydaje się idealna na Vitę.

 

Klimat jest, muzyka jest, a miejscówki mają klimat:

 

qux5.gif

 

(klatek w gameplayu jest sporo więcej, gif z funkcji share)

i piękny music trailer  :wub:

http://youtu.be/kjMxRkKnnOI

Odnośnik do komentarza

Jaka ta gra jest drewniana i zbugowana (zawieszanie się w powietrzu, wykrzaczanie animacji w efekcie czego postacie suwają się jak jakieś widma po planszy itp). Do tego animacja przycina xD Szkoda trochę bo bardzo lubię takie klimaty i liczyłem na trochę lepszą produkcję. Plus za łatwe achievementy

Odnośnik do komentarza

Ale żeś natrzaskał tych calaków ;)  . Postanowiłem tu zagościć na stałe, oczywiście jeżeli mnie nie wyrzucą ;) . Pozdrawiam cię serdecznie przyjacielu.

Przepraszam moderację za mały offtop, ale spotkałem starego znajomego i się rozkleiłem :wub:

Wracając do Contrast to tak jak napisał kolega wyżej. Parę godzinek z lizaniem każdego kąta i po zabawie :(

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W związku z niemożnością rozegrania meczy online przysiadłem do tej gierki. Od razu zostałem zauroczony klimatem i stylem graficznym. Świat jest malutki i technicznie słaby ale design, oświetlenie i niektóre efekty dają rade przez co cyknąłem nie jednego print screena na pamiątkę. Wszyscy piszą o bugach i blokowaniu postaci, zgadzam się ale ani razu nie zblokowałem się na amen zawsze można jakoś wybrnąć. Fizyka obiektów to czasy psx'a, spadki animacji i miejscami tragiczne tekstury. Odnośnie samej rozgrywki to nie jest jakoś wymagająca, mam zerowe doświadczenie w tego typu grach a udało mi się ukończyć grę bez większych zacięć ale na pewno nie z marszu. Ogólnie jak na jeden wieczór bawiłem się nie źle i polecam wszystkim na taką szaro burą pogodę i w obliczu niedziałającego PSN.
 

k6vg.jpg
xsnt.jpg
 
 
Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Ja ją odpaliłem pierwszy raz wczoraj i powiem szczerze, że olałem wszystkie niedoróbki, błędy, grafikę - nie szukałem tu jakości rodem z Uncharted - nastawiłem się na chwile dobrej zabawy i może dzięki temu bardzo mi się spodobało. Bardzo fajny efekt z tymi cieniami, fajny klimat - do chwilowego odskoczenia od BFa idealna wręcz. Z ręką na sercu polecam! 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przygoda ma z Contrastem:

 

Na premierę ściągnąłem razem z Resogunem (z biegu na 100m w MM wyrwałem KZ+ AC IV). W wolnej chwili odpaliłem pograłem z 30 i stwierdziłem wtf? to nie NG ić Pan precz co za shit, po czym odinstalowałem i wróciłem do trzech wyżej wymienionych gierek. Teraz jednak gdy złapała mnie angina i mam za dużo wolnego czasu, a reszta tytułów ograna stwierdziłem, że dam drugą szansę. Zdecydowanie warto się pochylić. Nie wiem, może wyszły jakieś łatki, ale bugi jakoś nie doskwierają tak bardzo, a gierka przyjemna. Nic szczególnego, ale umili jeden- dwa wieczory. Warto przypomnieć, że 8 znika z PS Plusa.

Edytowane przez Innuendo87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...