Skocz do zawartości

Sony Pulse Elite nie działa z PS4


rave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam od wczoraj nie mały problem.

Zakupiłem nowe słuchawki Sony Pulse Elite i za Boga nie mogę ich sparować z PS4. Konsola zaktualizowana do 1.61 więc powinno hulać...

Gorzej po podłączeniu słuchawki jakiś czas działały wywaliło mi je podczas ściągania aktualizaji softu z PS Store od wtedy po włączeniu miga niebieska diodka dwa razy i....nic się nie dzieje.. posrt USB bo wyjęciu i wpięciu do konsoli poświeci się ok 10 sekund( też miga dwa razy- nazywają to w instrukcji trybem czuwania dla połączenia)....i gaśnie a słuchawki sobie migaja nadal i nic...Są naładowane, w opcjach cały dźwięk jest puszczny na słuchawki...headset oryginalny dołączony do ps4 działa..mało tego te słuchawki po popięciu przez złącze jack dołącznae do zestawu...(słuchawki podpięte do dualshocka 4) działają!...podpięte do telefonu też działają... mam wrażenie że słuchawki nie potrafią się sparować z portem usb wpinanym do konsoli:/...ma ktoś jakąś ideę?... mi po całym wieczorze walki ręce opadły nie mam pomysłu...

Acha resetowałem to ustrojstwo kilkanaście razy wchodzi w tryb parowania i po ok 10 sekundach znowu gaśnie...a słuchawki dalej swoje dwa mignięcia niebieskie i nic ponad to...

Edytowane przez rave
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Kyo

Próbowałeś może takiego resetu?

 

Resetting the headset

If the headset does not respond when you try to operate it, reset it by doing the following:

  1. With the wireless adaptor connected to the PS3 system, insert a small pin or similar object into the hole for the reset button and press down for at least 1 second. The status indicator will flash repeatedly.
    Reset_1.jpg
  2. Ensure the headset is switched off. Locate the Mic Mute, Mode & VSS button and hold all three buttons pressed down while switching the headset on. The blue light on the headset will begin to flash as you switch the headset on. If the headset is not connected to a PS3 via USB cable, the light will stay blue when pairing is complete. If the headset is connected to a PS3 via a USB cable the light will flash blue as you switch the power on and will change to red when the pairing is complete.
    Reset_2.jpgReset_3.jpg

When the rest is complete, the headset and wireless adaptor will be connected.

 

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/4690/~/pulse---wireless-stereo-headset---elite-edition

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi sprawa już rozwiązana, dodam tylko że obie opcje robiłem i nie pomagało ;)

Okazuje się że adapter lub słuchawki były po prostu zepsute w jakiś sposób...nowa para hula aż miło :) Ekipa z Electronic Dreams podeszła do sprawy w pełni profesjonalnie :) Chylę czoło bo wizja wywalenia pięciu stówek w błoto wcale śmieszna nie była ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.