Jump to content

Drobny problem natury technicznej


chionae

Recommended Posts

Siemanio!

 

Piszę do Was, gdyż  mam pewien mały, niby nieszkodliwy problem - od jakiegoś czasu moja konsola PS3 nieustannie wydaje pewne dźwięki. Nie mam pojęcia, jak mogłabym to szerzej opisać, ale porównać można by było ten dźwięk do odgłosu powolnego kręcenia się płytki. Ale, co śmieszne - to samo dzieje się przy wyłączonej konsoli. Non stop, cały czas takie cichutkie kręcenie (stukanie?) wewnątrz, które ustaje tylko po odłączeniu od prądu w ogóle. Po wyciągnięciu płytki też nic się nie zmienia.Teoretycznie w niczym to nie przeszkadza, wszystko śmiga jak zawsze, nic złego się nie dzieje, ale jednak wciąż mnie to dręczy, że moje maleństwo zbliża się do śmierci. Gwarancja skończyła się już niemal rok temu, więc konsultacja z Sony nie wchodzi raczej w grę.

 

Spotkaliście się już kiedyś z takim zjawiskiem? Proszę o pomoc w miarę możliwości :)

Edited by chionae
Link to comment
Guest Kyo

Nie włączyłeś (włączyłaś?) czasem w opcjach Gry zdalnej (remote play) opcji Zdalne uruchamianie (Remote start)? Wtedy w konsoli cały czas jest uruchomiony wentylator.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.