Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, konsola lapie zwieche tak raz na 5/6 wylaczen gry, filmu itp. Taki to juz urok konsol nowej generacji.

jesli dzieje sie to tak regularnie, to oddaj konsole do naprawy, bo tak nie ma prawa byc.

 

niekoniecznie... mi również się to zdarza, ale tylko podczas wychodzenia z dem (szczególnie tych made in japan) - niestety narazie tak jest :(

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Co do grania w sieci - miałam spore problemy przez dostawcę internetu, wszystko mi działało idealnie poza grami sieciowymi, dostawca ten to mysłowicki infoCOIG, nie dało się grać ani na xO, ani na PS3. Zmieniłam internet na kablówkę i wszystko śmiga jak ta lala. Ani razu od pół roku mnie nie wyrzuciło z żadnego serwera (Motorstorm, Forza2, PGR3, Warhawk, Gears of War. Timeshift). Może u Ciebie też w tym leży przyczyna.

 

wiesz co ja mam neostradę 1mb - po odpowiednim skonfigurowaniu wifi śmiga ładnie, aczkolwiek nie wszędzie. warhawk super, burnout, blazing angels - ale niestety timeshift demo - non stop disconnected...

Odnośnik do komentarza

Też się martwiłem o tą plotkę i już od prawie miesiąca posiadam ps3 40gb i wszystko śmiga pięknie(jedna zwiecha jak się naraz coś sciągało i przewijałem w tym czasie film).A laser chodzi elagancko,momentalnie po włożeniu płytki do napędu pojawia się jej ikonka w menu itp-chodzi cicho a specyficzny dźwięk

przy wczytywaniu dużych ilości danych z płyty przypomina mi złote czasy Amigi :(

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeglądając neta wyskoczył mi komunikat o braku pamięci, więc zamknąłem jedną stronę, od razu wyskoczył ten sam komunikat, kolejna strona wyłączona i tak do ostatniej, aż wtedy wyskoczył napis "System was forced to shut down Internet Browser" ;)

 

Na swojej konsoli łapie czasem zwiechy przy wychodzeniu z dem, czasem też wychodząc z pełnych, ale to głównie jak wyłącze przy jakimś filmiku początkowym czy tym podobnych pierdółkach :(

Dzięki temu, że konsola szybko się uruchamia, nie narzekam na te zwiechy :D Ot, stało się i restart :P

Odnośnik do komentarza

mi do tej pory konsola zawiesila sie raz ( mam ja juz prawie 6 miesiecy), jak wczytywalem jakies demko z ps store. oczywiscie nie licze okolo 15 zwieszek podczas grania w asassin creed, na szcescie gra byla nudna jak flaki z olejem i ja sprzedalem po 3 dniach.

co do wydzielanego ciepla to prawda, maly piecyk w pokoju. nie jest natomiast tak zle jak w przypadku Obox, ktory u mnie w pokoju sluzyl jako kombo kotlownia plus odkurzacz wysokoprezny. :(

Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś z czymś takim że konsola nie widzi płyt? Ani filmów DVD, ani gier, ani muzy. Po włożeniu płyty wyskakuje ikonka w prawym górnym rogu ekranu ale nie można odtworzyć zawartości płyty ( w XMB nie pojawia się ikonka z płytą). Niezależnie od włączonego/wyłączonego autodetect'u. Przywrócenie domyślnych ustawień ( bez formatowania dysku) też na nic się nie zdało :(. Jest na to jakiś sposób oprócz oddawania konsoli do serwisu?

Odnośnik do komentarza

Mam delikatny problem ze swoja konsola moze opisze jak sprawa wyglada....A wiec chodzi o to ze gram sobie w gre i koncze i chce przejsc do menu konsoli czyli wiadomo srodkowy przycisk na padzie i Quit game-i wlasnie tu problem wciskam Quit Ggame i nie reaguje nie moge wyjsc z gry i przejsc do menu konsoli musze resetowac konsole co mnie troche drazni przytrafilo mi sie to juz 4 raz i troche mnie zaniepokojilo ma ktos cos takiego???dodam ze nic mi sie nie wiesz wszystko pieknie dziala nie chce mi sie wiezyc ze to wina konsoli moze to pad troche nim ostatnio porzucalem....

Odnośnik do komentarza
Mam delikatny problem ze swoja konsola moze opisze jak sprawa wyglada....A wiec chodzi o to ze gram sobie w gre i koncze i chce przejsc do menu konsoli czyli wiadomo srodkowy przycisk na padzie i Quit game-i wlasnie tu problem wciskam Quit Ggame i nie reaguje nie moge wyjsc z gry i przejsc do menu konsoli musze resetowac konsole co mnie troche drazni przytrafilo mi sie to juz 4 raz i troche mnie zaniepokojilo ma ktos cos takiego???dodam ze nic mi sie nie wiesz wszystko pieknie dziala nie chce mi sie wiezyc ze to wina konsoli moze to pad troche nim ostatnio porzucalem....

 

Wprawdzie konsole mam dopiero do kilku dni, ale zdarzylem sciagnac pare dem i dotychczas nie zdarzylo mi sie, aby nie mozna bylo wyjsc z dema lub gry za pomoca Quit Game. Jesli mozesz wylaczyc konsole za pomoca pada to wydaje mi sie, ze wszystko z nim jest ok. Wychodzi na to, ze cos jest nie tak z konsola. Moze sprobuj najpierw odnowic system PS3 ( Restore PS3 System ) , ale spowoduje to, ze utracisz wszystkie dane na dysku ( mozesz wczesniej zrobic kopie danych - Backup Utility ). Jak to nie pomoze to pozostaje Ci tylko serwis.

Odnośnik do komentarza

W czasie gry w Uncharted rozładował mi się sixaxis w czasie odtwarzanej sekwencii filmowej co całkowicie ścięło konsolę. Po podłączeniu pada kablem tak czy siak m usiałem zresetować konsolę. Czy to normalne?

BTW PS3 mam od października i tylko raz mi się zcięła podczas gry w Obliviona - generalnie objawiło się to szumem z głośników i zwieszką (dźwięk przestał działać) a gra już też nie ruszyła - pozostał tylko reset.

Edytowane przez a_di1
Odnośnik do komentarza

to jeszcze nic Dziś sciągnełem demko pes2008 Instaluje włączam, podczas meczu wsickam start by wejść do menu i zwiecha Mic nie reaguje... reset Włączam ponownie demo wybieram drużyny i przy wyborze srtoi piłkaży zwiecha i klasycznie nic nie reaguje... reset Dobra wkurzyłem sie Wyłączam ściąganie w tle (ciągnełem jakieś demko) wyłączam wogóle net odpalam demko i... dopiero wtedy udało mu sie rozegrać bez kłopotu całe spotkanie Z innymi demkami takich kwiatków nie mam Konsolka zakupiona wczoraj Nowiutka jeszcze pachnąca ver. 60Gb

Odnośnik do komentarza

Grałem w niespatchowaną wersję Assassin's Creed, tudzież innego "Zabijaki" i gra zawiesiła mi się podczas ładowania kiedy Altairem możemy biegać bez celu kręcąc przy tym kamerką. Po 2 minutach loadingu Altair "zamarł" w bezruchu (zmiana widoku nadal działała). Wcisnąłem przycisk na padzie żeby wyjść z gry i sprzęt mi się zawiesił na planszy z napisem please wait. Reseeeeet :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki KONAMI dzieki Nawet fajnie sie gra po pewnym czasie ale człowiek zawsze nie jest pewien czy dokończy mecz czy nie...No i kolejny problem Mam podłączone ps3 do kina domowego panasonic scpt 850 światłowodem Zaznaczone w opcjach DD5.1 DTS5.1 i AAC Gdy włącze demo fify 08 lub nba 2k8 i tiger woods dzwieku nie ma Na innych demach i grach resistance i motorstorm problemu tego nie ma Po wyłączeniu DD5.1 i DTS i zostawieniu tylko AAC dzwiek w tych demach sie pojawia Dziwna sprawa Moze ktoś spotkał sie z tym problemem?

 

Doszło demo uncharted w którym również dzwiek nie chodzi przy załączonych DD DTS

Edytowane przez shaughnessy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.