Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna feauture dodany w nowej aktualizacji - ktos widzial gdzies jakis manual na sieci ?

W SF widze widze same filmy po 15 minut - jak najszybciej wyciac tylko niektóre fragmenty?

U was tez przycisk Share działa jak chce - często po fajnej akcji jak chce nagrac, wciskam go raz i okazuje się ze nagral w ogole jakiś randomowy fragment.

Lepiej wciskać 2*razy, ale wtedy wlasnie nagrywa 15 minutowe filmy, które trzeba ciac.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj chciałem zmajstrować filmik z ostatniego meczu w lidze Pixeljunk Shooter Ultimate, po którym zdobyłem trofeum "Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast" za pięć wygranych po kolei i to w pięknych stylu, gdzie o losie spotkania zdecydowała dosłownie ostatnia akcja. Były zatem emocje i dlatego chciałem się tym podzielić. Jakże wielki opad szczęki uświadczyłem wraz z rozszerzonymi źrenicami, gdy dotarł do mnie fakt, iż nie ma możliwości dodania jakiegokolwiek zrzutu ekranu (a wykonałem dwa: przed i po meczu). Skutecznie mnie to zniechęciło. Mam głęboką nadzieję, że nie opuścili już tego projektu a oprócz samych klipów video, dodadzą w następnej aktualizacji możliwość wykorzystania również zrzutów ekranu. Wydawało mi się to absolutną podstawą funkcjonowania aplikacji... Chyba, że czegoś nie zauważyłem; choć dostępna instrukcja, na pierwszy rzut oka, również niczego takiego nie opisuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

niedawno zmontowałem swój piewszy filmik z Evil Within i jedno mnie martwi.. dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem :(

od momentu w którym pociąłem klipy, obraz sie spóźnia z 1s. najpierw idzie głos, następnie obrać - czy u was jest podobnie ?

idzie to jakos poprawic, nie wiem moze recznie  ?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Nie moglem dzisiaj przeslac filmu na YT po ponownym podlaczeniu konta. Ciagle dostaje informacjie - nie mozna przeslac zawartosci, ale bez zadnego bledu.

Mieliscie takie problemy ?

 

EDIT: znalazlem gdzies ze trzeba usunac powiadomienia z przeslanych. Jutro to sprawdze!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...