Skocz do zawartości

Penny Dreadful - 2014 - Showtime


ghost.

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się finał podobał. Mocno poetycki, w niewymuszony sposób smutny i dość głęboki. Jedyna głupota to 

 

 

potężny Drakula przez dobre pięć minut nawalający się z ziomkami Chandlera, gdy ten niezauważony wymknął się do Vanessy  :rofl:



No ale nie wiem, jakby mieli inaczej to rozegrać. Zabijanie legendy w pojedynku wiadomo kogo z kim raczej byłoby dziwne, a może nawet głupie.

Poza tym sztosik. Dla mnie najlepszy ze wszystkich sezonów. A klimat z dwóch ostatnich odcinków to czysta poezja - twórcy chyba musieli grać w Bloodborne  :thumbsup:

 

Chyba wszystkie wątki ładnie zamknięte i w sumie nie dbam o Hyde'a, wprowadzili go tylko jako tło dla dalszej przemiany Frankensteina i po części Lilly. Acz przyznam, że mogli w ogóle darować sobie tę postać, skoro nie było czasu i miejsca żeby jakkolwiek ją rozwinąć.

Jakoś nie czuję smutku, ze serial się skończył. Wolę 3 solidne sezony z zamkniętą historią niż rozwleczone 6. Pewnie długo nic z takim klimatem się w TV nie pojawi. Zostają więc giereczki.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Ostatnio nadgoniłem dopiero czwarty epek trzeciego sezonu, no ale co tam się działo :obama:

 

Niby prawie cała akcja w tym

białym pokoju

, ale klimat 12/10.

 

Greenowa i ten drugi dali popis aktorstwa 

Racja, aktorsko to było mistrzostwo świata, ale pod względem dialogów również świetnie. W dwóch momentach miałem ciarki, pierwszy to scena z

braćmi i ich dialog z Vanessa, a drugi moment, to dialog o zimnym miejscu, w którym nie ma ludzi

 

Dawno nie widziałem czegoś tak dobrego w serialu, genialny odcinek. Ogólnie trzeci sezon najlepszy (jestem przy 7 odcinku), dzieje się znacznie więcej niż w poprzednich, pod względem dialogów nadal ten sam, świetny poziom, a aktorsko Green powinna dostać niejedną nagrodę za ten serial. Podobno finał rozczarowuje, ale ja już teraz mocno żałuje, że to nie doczekamy się kontynuacji.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...