Jump to content

Dyskusja o wyższości muzyki nad muzyką

Recommended Posts

No dajesz Topsy, bo wydawało mi się że słucham w chuy różnych zespołów a ty mi wyskakujesz z shoutem, że mam guwno w uszach i słucham hardcore'u.

Uśmiałem się już a teraz czekam na posta, w którym piszesz czego dobrego słucham a czego chuyowego.

No i jakieś konkrargumenty, dyskusja cokolwiek.

Ten temat to takie muzyczne CW tylko że bardziej rozproszone.

W takim razie KoRn 93'-99', NIN 89'-99', TOOL i Deftones > pedalskie solówki i wszelcy grind/death metalowi onaniści.

Edited by nobodylikeyou
Guest _Milan_

Oczywiscie najbardziej na muzyce zna sie ogór, podobnie jak na polityce, kobietach, prawie, ekonomii, wypie,rdalaniu kartonów i filmach i komiksach i budownictwie, garncarstwie.

Więc nawet nie wymienie kapeli która niszczy wasze kapele a takze waszych starych.

Guest osiol

I tak wszyscy możecie tylko ssać kule Shostakovichowi. Śmieszny kącik o śmiesznej muzyce.

Дмитрий Дмитриевич Шостакович, po naszemu po prostu Szostakowicz. Nawet Ci rozrysuję.

Ш - SZ

o - o

c - s

т - t

a - a

к - k

o - o

в - w

и - i

ч - cz

Bez spiny, co nie, do "osiemnastki" gust jeszcze Ci się zmieni parę razy.

Oczywiscie najbardziej na muzyce zna sie ogór, podobnie jak na polityce, kobietach, prawie, ekonomii, wypie,rdalaniu kartonów i filmach i komiksach i budownictwie, garncarstwie.

Więc nawet nie wymienie kapeli która niszczy wasze kapele a takze waszych starych.

Do tego potrafi miesięcznie wyjebać 300 godzin (jak nie więcej). Bardzo jednak cenię tego internautę, gdyż polecił mi ostatnią dobrą płytę przed śmiercią Undera.

• 1 month later...