Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie dam rady wcześniej niż na 18. Ino proszę o więcej kultury!

 

XDDDD

 

Anyway, prosze zobaczyc jakim potworem jezdzil orzeszek w 1 wyscigu bodajze:

 

7Be4TIE.jpg

 

Ogolnie materialy mam tylko z wczesnej fazy grania jak jeszcze nie bylo nas ok. 10, wyscigow nie nagrywalem bo kto by chcial tyle ogladac bez beki na chacie to sucho by bylo, wrzucilem tylko slaba fizyke ktora bedzie uzywana jako bron w CW przeciwko nam, no ale coz WORTH IT :D. Za to KERMIT ! Wrzucilem to jak mnie "ty" spychales swoim potworem xD (dolacz do klubu)

 

 

45 sekunda !

 

os2f4pU.png

 

<3 Aerial Takedown na Kyo, bezcenne.

 

W drugim klipie widac bylo ze jakis lag u hejwena byl, wszyscy mysleli ze Kyo mi zgarnal korone a tu sie okazuje ze Haven bawi sie samochodem w jumpera na lagswitchu :D

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

FH 2 jest rewelacyjna, w piątek wieczorem i sobotę mam nadzieje że sie z wami poscigam, miazga że nasz klub ma chyba 35 członków to sa wszyscy ludziki z forumka ? bo na moje oko to za dużo xD

 

Druga sprawa jak dodać info na tablice klubowa ? Dostałem info ze Kyo mnie promował na co-leadera ale nie da sie zamieścić żadnego info :

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

FH 2 jest rewelacyjna, w piątek wieczorem i sobotę mam nadzieje że sie z wami poscigam, miazga że nasz klub ma chyba 35 członków to sa wszyscy ludziki z forumka ? bo na moje oko to za dużo xD

 

Druga sprawa jak dodać info na tablice klubowa ? Dostałem info ze Kyo mnie promował na co-leadera ale nie da sie zamieścić żadnego info :

 

Ponad 30 Xbotów to było zaraz po premierze w PL. 

Odnośnik do komentarza

Nie radzę, nerwicy można się nabawić ;)

 

Ja tam streamowalem przeciez Horizon bez zadnych problemow, w sumie dobry pomysl, jak znowu sie zbierzemy to moze odpale stream i jak nie bedzie lagowac to go zostawie.

 

@kubson

 

Ja klikam na te tablice i daje "post" czy jakos tak, chyba kazdy moze.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Kyo Cie awansowal bez mojej zgody ? O nie, zaraz bedzie degradacja :teehee:.

 

Ok, odpalilem gre, wybieram zakladke club, najezdzam na tablice, wciskam A a potem X (write message)

 

Swoja droga wlasnie sie zorientowalem ze jest jeszcze drugie 15 bucket challanegow, lol, odblokowuja sie chyba po ukonczeniu Finalu Horizon, super ! :D

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ja tutaj jeszcze napiszę o moich wrażeniach z wersji na x360 z drugiego podejścia.

Za drugim razem kontakt z Forzą Horizon 2 jest podobny do tego, który miałem przy jedynce. Gra cierpi tak jak napisał Colin na syndrom "jeszcze jednego wyścigu".

Fajnie to wszystko zostało zrobione, moja wczorajsza chwila z grą przedłużyła się do trzech godzin. Awansowałem z 1 do 10 levelu. Odkryłem 3 wozy, dostałem dopiero trzecią opaskę, pozbierałem trochę zalet (dla mnie najwygodniej wpadają przy jeździe po autostradzie), przejechałem ponad 100 tras (to chyba lubię w tej serii najbardziej). Podobno w reckach wadą jest to, że gra sie nudzi po paru godzinach. Cóż, ja tego jeszcze nie zaznałem.

 

Tylko ten krajobraz jakiś taki... mniej kolorowy niż w Forzie jedynce.

Ktoś tam jeszcze napisał wyżej, że xbox 360 nie udźwignąłby lepszej grafiki. Ja tam myślę, że specjalnie spartolili grafę na x360, żeby był widoczny przeskok graficzny i żeby ludzie pokupowali X1. I tak też się stało.
 

Odnośnik do komentarza

Ej ciągle chciałem dołączyć do klubu, pare razy resetowałem gierke i zakładkę klubów mam nieaktywną (na szaro) - ona się uaktywni po jakimś postępie w karierze czy wtf?

 

Co za wyje.bana gra :D Niektóre akcje z widokiem z kokpitu przypominały mi render motorstorma z 2005 xD

 

 

Tak, kluby odblokowują się po kilku wygranych mistrzostwach.

 

 

PS. Niech kierownik klubu PSXE da info na tablicy, że pod nazwą "PSX EXTREME POLAND" można znaleźć logo PSX Extreme.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Nie moge znalezc tego malowidla co zrobil nam Emtebe :confused: Moze ktos poprowadzic za raczke? :)

 

 

W miejscu gdzie oblepiasz auto i dodajesz konkretne kształty/wzory pociśnij guzik 'menu' na padzie (ten z lewej). Wyskoczy okienko do szukania. Wpisz w opis "PSX EXTREME POLAND" i powinno wyskoczyć. Dzisiaj dodam jeszcze kilka wariantów kolorystycznych wzoru.

Odnośnik do komentarza

 

Nie moge znalezc tego malowidla co zrobil nam Emtebe :confused: Moze ktos poprowadzic za raczke? :)

 

 

W miejscu gdzie oblepiasz auto i dodajesz konkretne kształty/wzory pociśnij guzik 'menu' na padzie (ten z lewej). Wyskoczy okienko do szukania. Wpisz w opis "PSX EXTREME POLAND" i powinno wyskoczyć. Dzisiaj dodam jeszcze kilka wariantów kolorystycznych wzoru.

 

 

Hmm, kurde to chyba tylko pod model auta na ktorym robiles sie pojawia bo tez nie moge znalezc.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Bo pewnie szukasz w kalkomanii (we wzorach), czyli całkowitym malowaniu auta.

 

A musisz wejść tam, gdzie na dane auto sami możemy ponakładać rożne elementy. O ile pamiętam to "zastosuj kalkomanie".

Tam wybierasz gdzie ma być logo: bok, dach/maska, spoiler, zderzaki itp. Klikasz na "+" by dodać wzór i dajesz guzik opcji na padzie (ten po lewej). Tam szukaj :)

Odnośnik do komentarza

Dopiero za tydzien ? Zwariowales ? :P Oczywiscie pisze sie, w ten weekend jade na uczelnie ale przyszly mam wolny wiec moge grac nawet przez caly weekend. Jednak sadze ze i w ten piatek mozna by jeszcze sie zebrac podobna grupka co wczoraj, co wy na to ?

 

PS. A W RYJ CHCESZ ? :D Zaraz polamie ten headset :ninja:

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...