Skocz do zawartości

Tekken3 Save Data File(PC)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

siemka.

od niedawna zacząłem z powrotem grac w kultowa część na pc.

jest tylko jeden kłopot. postacie mi sie nie odblokowują, dlatego chciałbym poprosić starych wyjadaczy o save z odkrytymi juz postaciami, jeśli mogę ;)  gram na amerykańskiej wersji, przez psxfin, a pliki mam w formacie  psv.

ktos cos wie w tym temacie to prosze o kontakt :)

 

p.s cale życie gram na konsolach i dalej sie tego trzymam, wiec jestem noga w programowaniu na PC, stad moje zapytanie.  

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Czemu postacie się nie odblokowują? Zły obraz? A co to za przyjemność grania z odblokowanymi postaciami? Z tego co pamiętam, poleciłem Ci emulator epsxe. To jest emulator 10/10 jeżeli chodzi o emulację PSXa: obsługuje Bumpmapping, antyaliasing i inne dziwne techniczne pierdoły, które poprawiają grafę i pozwalają grać w 1080p w 60 klatkach.
http://www.gamefaqs.com/ps/198900-tekken-3/saves
Tutaj masz sejwy, z tym, że pewnie są to pliki *.mcr, pobierz jakiś memory card ocnverter i będzie ok:)
Możesz też pobrać programik PEC:
http://pec.duttke.de/
Czyli coś do czitowania w gierkach, wpisera to to kody Action Replay (taka przystawka do PSXa), kody znajdziesz na gamefaqs.com, ale też programik powinien mieć wbudowane.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wybacz ale tan program, ktory pobrałem jest o wiele prymitywniejszy, a wiec dla mnie, gdzie ja nie czaje tych wszystkich operacji.

moze jakbym zagłębił sie w to i poczytał to moze by cos z tego wyszlo. pożyjemy zobaczymy..

aha.. postacie zaczęły sie odblokowywać, ale tylko przez VS, Arcade dalej sie wiesza. 

 

mame miałem wcześniej ale padł mi komp. została mi buda i arcadestick, wiec zrobiłem z nich użytek na swoj sposób :)

wrzucę fotke, jak podłącze wszystko :)

Odnośnik do komentarza

Jak pobiore palowskie i zainstaluje tego epsxe to bedzie chodzil mi w 60fps. Pamietasz ze pal w tedy mial 50fps? dlatego mam amerykanskiego.

Ten Tekken3 ma 603mb plik bin i sie przycina po filmiku, dokladnie po koncowym zdaniu The King of Iron... i czarny obraz.

Bardzo chce tego T3 w hd, ale ktos musialby mnie poprowadzic przez instalacje :-) odwdziecze sie workiem plusow i kto wie czym jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Możesz ustawić w ustawieniach stałe 60 klatek i zablokować na tyle. Najlepiej na jakimś kat.ph, czy innym piratebayu, wpisz EPSXE i wybierz paczkę z BIOSami, pluginami.
Możesz też ręcznie pobrać epsxe ze strony developera, osobno BIOS, itp., ale lepiej gotową paczkę.
http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=Artykuly&kat=konfig&id=maxfx
Tutaj konfiguracja HighEndowa, z tym, że artykuł ma kilka lat. Ja tam ustawiam rozdziałkę 1080p, a nie 1024 x 768.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...