Jump to content

WWE 2K15


Martyn

Recommended Posts

PS4WWE2k15cover.jpg

 

Ogłoszenie Stinga jako pre-oder bonus:

 

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=IomtpbHH7lg

 

Potwierdzone tryby rozgrywki:
- My Carrer: czyli w skrócie wspinanie się zawodnikiem z NXT do głównego rosteru i droga do zdobycia najważniejszego mistrzostwa (tylko PS4/Xbox One).
- 2K Showcase: podobny tryb jak Attitude Era z '13 i 30 Years of WrestleMania z 2K14, tym razem skupiający się na pamiętnych rywalizacjach - CM Punk vs. John Cena & Shawn Michaels vs. Triple H.
- Exhibition.
- Universe 4.0

Do tego:
- Podrasowany gameplay - 5 x więcej animacji niż w jakiejkolwiek wydanej wcześniej grze traktującej o wrestlingu sygnowanej logiem WWE oraz nowy chain wrestling stylem. (tylko PS4/Xbox One).
- Doładowana grafika - dokładnie zeskanowano wygląd uczestników rosteru. (tylko na PS4/Xbox One).
- Upgrade głosów komentatorów - dograno 5 x więcej linii niż wcześniej.

Lista osiągnięć Xbox 360: http://www.xboxachievements.com/game/wwe-2k15/overview/

WWW: http://wwe.2k.com/

Roster: http://wwe.2k.com/index.php/roster/2k15

Premiera:
- Xbox 360 & PS3: 28/10 USA, 31/10 świat.
- Xbox One & PS4: 18/11 USA, 21/11 świat.

Zapowiada się smakowicie. Wygląda na to, że wersja na poprzednią generację nie będzie się wiele różnić od 2K14, także wybór może być tylko jeden i składam zamówienie przedpremierowe na PS4. Dobrze zapowiada się motyw "My Carrer". Od dawna nie było czegoś takiego w tej serii. Rivailry mode po tych poprzednich mnie niczym nie przyciąga, ale przejdzie się chociaż raz oczywiście. Poza tym najbardziej interesuje mnie podrasowany gameplay - czy doczekamy się rewolucji?

Gramy? ;)

 

Wkróŧce dojdzie moja konsola i uzupełnie profil na forum o PSN ID. Także jeżeli ktoś będzie chętny na grę online w ten tytuł, to zapraszam do odzywania się.

Edited by Martyn
Link to post


Mi się podobał stary wrestling z prostymi ciosami (o + strzałka = rzut, x + strzałka = uderzenie), do tego dochodziło z której strony atakujemy, mamy całkowicie inny cios. Przystępne dla każdego i dlatego w WWF Smackdown spędziłem najwięcej czasu z kuzynami (pro casualami). Czy ktoś wie na jakiej części to zakończyli, albo jak będzie w tym nowym? ciosy są do wyuczenia jak np. w Tekkenie?

Link to post

Gameplay w ostatnich odsłonach jest znacznie wolniejszy i nieco bardziej wymagający, ale idzie się oczywiście wszystkiego wyuczyć. Ten ma być podrasowany, także ciężko póki co cokolwiek na jego temat napisać. WWF SmackDown! 3 - Just Bring It!, czyli pierwsza wersja gry na PS2 miała podobne sterowanie do tych z PSX. Najbardziej przystępnym i "szybkim" będzie WWE SmackDown! 5 - Here Comes The Pain również wydane na PS2. Od wersji SmackDown vs. Raw 2005 i w górę gameplay był coraz bardziej rozbudowany i wolniejszy.

 

Wszystkiego można się jednak nauczyć. Kilkanaście minut gry powinno wystarczyć do ogarnięcia podstawowych spotów w ringu. ;)

Edited by Martyn
  • Upvote 1
Link to post

Niestety tylko John Cena wyląduje na okładce. A tryby singlowej rozgrywki zapowiada się bardziej smakowicie niż rok temu - My Carrer mode, czyli podróż od rozwojówki po wyższe szczeble kariery aż po walkę o najważniejszy pas na WrestleManii i Ryvailry mode, gdzie odkurzane będą konflikty CM Punka i Johna Ceny oraz Shawna Michaelsa i Triple H (plus 3 nowe w DLC). Pod tym względem ta gra zapowiada się lepiej niż edycje z ostatnich lat.

 

@grzybiarz - to tylko plotki, ale sporo mówi się o wersji pc. Ponoć jakieś zagraniczne portale oferują już preordery wersji PC. 2K jednak nic oficjalnie nie potwierdziło, także albo nie chce się tym chwalić przed konsolowymi premierami, albo to zwykłe bujdy.

Edited by Martyn
Link to post
  • 4 months later...

Gra jest bardzo fajna,gram od premiery na X1.

Minusy są takie że Divy (kobiety) mają dziwne twarze przy wyjściu do ringu tak jakby jakieś nie dociągnięcie graficzne i stamina. Na plus nowy silnik graficzny,publika wygląda lepiej, tryb Showcase z Triple H i Michaelsem,My Carrier i Universe został poprawiony.

Link to post
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.