Skocz do zawartości

NADCHODZĄCE PREMIERY 2015r


Zdunek

Rekomendowane odpowiedzi

Na liście brakuje mi Oreshika Tainted Bloodlines. Co prawda nie ma ustalonej daty premiery ale o wersji EU mówiło się już w sierpniu a że od japańskiej premiery minęło już kilka miesięcy, obstawiam że tytuł niebawem powinien zawitać i u nas. Tytuł zebrał pozytywne oceny (36/40 w Famitsu) i jest jak na razie ostatnim dużym exem dla PSV od Sony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Freedom Wars w Famitsu też dostał jakieś topowe noty... czas zweryfikował. Z resztą wcale się nie zdziwię jak przyjdzie nam do jesieni na ten tytuł poczekać.

Freedom Wars wcale nie był taki znowu zły. Fakt, ja się trochę na nim zawiodłem ale to głównie dlatego że liczyłem na coś bardziej zbliżonego do Monster Huntera/Soul Sacrifice. A tu miejscami więcej chodzenia i czytania niż akcji jako takiej.

 

 

W tygodniu zrobię update, myślę nad usunięciem gier z Japonii. Może to dobry pomysł i będzie przejrzyście.

 

Ja bym nie usuwał, co najwyżej przekleił do osobnego posta. Przy obecnych tendencjach jest szansa że część tej japańszczyzny faktycznie wyjdzie i u nas. Ja bardzo bym chciał zobaczyć w EU takie tytuły jak Phantasy Star Nova (bo na PSO2 chyba już nie ma co liczyć), God Eater 2 czy Digimony.

Edytowane przez lechu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przyznaje że jakoś specjalnie dużo nie grałem, bo zmęczyło mnie ciągłe chodzenie i gadanie. Niemniej jednak tych kilkanaście godzin wystarczyło mi żeby wyrobić sobie jakieś zdanie na temat rzeczonej pozycji i po prostu nie uważam żeby była ona jakoś wybitnie słaba. Niektórzy kreują ją na jakiegos mega crapa a dla mnie to zwykły przeciętniak w którego można zagrać, chociaż faktycznie są na Vicie dużo lepsze tytuły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...