Skocz do zawartości

Jak & Daxter Trilogy - nie ma możliwości uzyskania trofeów ?


hubertuss03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem ostatnio na allegro używkę Jak & Daxter Trilogy. Po kliknięciu w uruchomienie gry wyskakuje mi komunikat: "W tej aplikacji nie ma możliwości uzyskania trofeów. Czy nadal chcesz uruchomić tę aplikację? Tylko pierwszy gracz korzystający z aplikacji może gromadzić trofea. Aby zdobywać trofea, należy usunąć wszystkie dane powiązane z tą aplikacją, a następnie uruchomić aplikację."

 

Komunikat jest dla mnie ogólnie zrozumiały. Albo kupić nówkę, albo ten 'pierwszy właściciel' musiałby usunąć dane o tym ale to już trochę mniej rozumie. Musiałby usunąć trofea ze swojej Vity?

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem to jakiś czas temu i odpaliłem (zaraz po spędzeniu kilku godzin z Ratchetem i Clankiem Trilogy)... cóż... mogłem zagrać wcześniej w Run-Z - przy tej grze Jak & Daxter wydaje się być wspaniały... przy R&C:T już nie bardzo.

 

Ale tak całkiem serio. Trochę spartolili grę. Spodziewałem się czegoś lepszego. Jednak grę skończę... za stare dobre czasy :)

Edytowane przez ArioX
Odnośnik do komentarza

Najgorszy jest chyba haczący framerate. No i zdaje się że "jedynka" chyba i tak chodzi najlepiej z całej Trylogii. Ogólnie się dziwię że tak spartolili ten port, bo kolekcje Ratchet'a i Sly'a pokazały że takie tytuły mogą świetnie chodzić i jednocześnie bardzo dobrze wyglądać na Vicie. A tym nawet się nie chciało przysiąść do optymalizacji kodu żeby jakiegoś pacza choćby i po premierze wydać. Dobrze że tytuł był dostępny w PS+ bo plułbym sobie w brodę gdybym wydał na to pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o Cerny'ego to ciężko wyrokować. Z jednej strony gość ma imponujące folio i tego odmówić mu nie można, ale z drugiej - wiadomo że gry tworzy sztab ludzi, a nie On jeden. Ktoś kiedyś stwierdził że wszystko to co w zdaniu pada przed "ale" jest nieistotne. Może faktycznie coś w tym jest? ;-)

Edytowane przez lechu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.

Nie będę rozpoczynał kolejnego tematu tylko napiszę w tym o co chodzi.
Ogrywam właśnie Jak II na Vicie - port jest jaki jest ale grać idzie tongue.gif ale nie o tym. Chodzi mi o trofea w drugiej części: czy są jakieś trofea które można przeoczyć i jak jest z tymi 'jajkami', czy trzeba je wszystkie zbierać jak fabuła leci czy można np pod koniec gry lub całkowicie po skończeniu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie potrzebuję pomocy przy jaku 2  w levelu  strip mine eco wells   

   jak wyjeżdżać na te rampy bo mnie chyba K...A trafi na PS3 udało mi się od razu a na vicie udaje mi się zapalić dwie lub trzy a później lipa jeżdżę wciskam x i nic :angry: sterowanie w tej grze na vicie to jest jakaś paranoja ci co wydali tą grę na vite to chyba w ogóle nie grali na niej.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...