Skocz do zawartości

War For The Overworld


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

War for the Overworld to gra łącząca w sobie cechy RTS i RPG, w której zarządzasz swoim własnym lochem. W War of the Overlord gracz wciela się w żądnego krwi, złowrogiego władcę podziemi.

Wykop nowe lochy, zaludnij je swoimi mrocznymi sługami i buduj nowe komnaty, które przyciągną różne mroczne kreatury. Stwory te będą dla ciebie służyć, pracować i walczyć. Każdy z nich dysponuje niosącymi zniszczenie zaklęciami i potężnymi rytuałami, które świetnie sprawdzają się na niczego się nie spodziewających bohaterach czy innych nieudacznikach, którzy nieopatrznie wkroczą na twoje terytoria.

 

Premiera 2-04-2015

 

na sztimie gra od graczy utrzymuje średnią 9/10

 

godny następca dungeon keeper?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 15
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Orzeszek

Widać gra nikogo xd

 

dziś rano zainstalowałem, no i co...  jak dla mnie idealna kopia dungeon keepera, naprawiono głupoty, urozmaicono mechanikę i jest świetnie, o 9 rano odpaliłem teraz dopiero skończyłem 3cią misje :obama: z ciekawostek mamy drzewko rozwoju i punkty "grzechów" jak napełnimy pasek dostajemy punkty za ktróe kupujemy pułapki, zaklęcia, komnaty, tak nie mamy dostępu NARAZ do wsyztskich komnat, musimy robic odpowiednie buildy i kompromisy by osiągnąc dany cel misji.

 

co boli to bugi w ai i oprawa graficzna, do tej pory nie wiem czemu niektóre stwory nie chcą pakowac na siłce leveli :< polska wersja to jakaś żart, co drugie słowo po angielsku w zdaniu, albo copy pasta z translatora bez ładu i składu.

Humor pozostał ten sam, od tego że nauczyłeś swojego pająka aportowac gałki oczne po wysyłanie kwiatów do matki (lektor kwituje wtedy jaki to ja mroczny i potężny władca ciemności że kwiaty mamie wysyłam) albo jeden z kultystów (zamiennik z czarnoksiężnika z dk) idzie na stypedium naukowe i przez jakiś czas siedzi w bibliotece i nie mozna go brać do walki xd sporo smaczków i jako fanboy dk jestem usatysfakcjonowany.

jak narazie dziwne te misje w kampani, cały czas na cisną do przodu, tu nowa pułapka, tu komnata tam użyj zaklęcia i nie można spokojnie eksplorowac i rozwijac lochu.

 

no i bomba do wysadzania ścian świetnym patentem jest xd jest kilka rodzaj ścian do "kopania" można pomagac sobie bombami konstruowanymi przez chochliki, o ile zwykłe wzmocnione ściany są na strzała, tak jak pierwszy raz napotyka się "wulkaniczne" lektor mówi "no to tu postaw bombe... ok zaraz będzie detonacja. A zapomniałem że skała wulkaniczna jest doskonałym materiałem pirotechnicznym" i wszystko wookół eksploduje xd wraz z stworami.

 

"okulus" jednostka zwiadowca, umie czytać w myślach, wróżyć z dłoni i zna historie twojej przeglądarki xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem na empik.com i dziś do odbioru mam w sklepie jak wyzdrowieje to w czwartek po nią podjadę.

 

Z tego co czytałem gra powinna nadal być w early access i kampania krótka. No ale ja kupiłem ją dla piaskownicy. W dungeon keeperze 2 spędziłem wieele godzin doprowadzając mój idealny loch do perfekcji:)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie ogarniam :/ gra zabugowana whui. nie rozumiem pewnych mechanik gry, albo jestem debilem (czego nie wykluczam) albo zabugowane jest trenowanie stworów i ogólnie wydawanie im poleceń. Nie rozumiem mechaniki  komnaty beast den. stwory standardowo przychodzą przez portal do lochu, z kolei przez beast den też sciąga potwory, tylko ma jakąś dziwną akcje pokroju im większy pokój tym więcej stworów, tak więc w 1 minucie buduje pokój 10x10 i mam około 20 stworów po półtorej minuty gry  :mog:  druga sprawa mam baraki gdzie stwory podbijają swój level, mogę wrzucać na okrągło do treningu  stwory, chłostać je, przekupywać, boostować alchemia i rytuałami, nie będą ćwiczyć, teraz mam w kampani misje gdzie musze zrobić w 5 minut rusha, ale co mi po tym jak mam gówniaki lvl 1 sztuk 20 vs 15 5lvl rycerzaków. mega irytujące. nigdzie w necie ani na yt nie widze rozwiązania tego.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

poddaje sie. gra jest niegrywalna, zabugowana. w grze nie mozna savowa, jak sie wczyta stan gry, dostaje sie crasha do windowsa, mamy analogiczną sytuacje co w drive club, dostajemy gre dobrą w swoim gatunku, ale jest tak technicznie s(pipi)ona że płakać sie chce. dla sceptyków proponuje czekać aż gra stanieje albo będzie połatana, na teraz to gra nie warta 28 euro.

czuje się jak bym dostał alfe gry kupionej na stadionie 10-cio lecia. wiecie jak przetłumaczyli? wczytywanie gry? ( load?)  OBCIĄŻENIE. dziękuje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam sam gram w dungeons 2 zakupionym na cdp pl ( tanio ale bez steama jak ktoś lubi smyczkę z kagańcem to tu jej nie ma). Idealna gra i naprawdę teraz odradzam zakup War for The Overlord. Poczekajcie pół roku to może wtedy to nie będzie źle zoptymalizowana i pełna bugów beta :)   Dungeons 2 obecnie o wiele lepsza opcja

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Ta wersja w empiku pudełkowa to to samo co na STEMIE? 

 

Nadal uważacie, że lepsze jest Dungeons 2? W zasadzie obie gry mają podobną średnią na metacriticu i nie wiem co finalnie wziąć. Dungeon 2 jest również taniutko w empiku bo za 35... 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.