Jump to content

Sign in to follow this  
metalcoola

Anime Eden - nowe wydawnictwo anime

Recommended Posts

Anime Eden to dystrybutor anime przeznaczonych na rynek DVD. Naszym głównym i najważniejszym celem jest dostarczanie jak najlepszych animacji japońskich w dobrej jakości obrazu, dźwięku, z dobrym tłumaczeniem oraz w przystępnej cenie. Znamy gusta polskich miłośników anime, wzięliśmy pod uwagę działania naszych poprzedników – tak ich dobre, jak i złe strony – i dołożymy wszelkich starań, aby nasze wydania jak najbardziej przypadły Wam do gustu.

http://forum.anime-eden.pl/viewtopic.php?f=12&t=20Można wybrać drugi tytuł :)

Szczerze... Mimo, że życzę im jak największych sukcesów bo to zawsze jakiś progres, to jednak patrząc na dotychczasowy rynek anime w naszym kraju (a raczej jego prawie całkowity brak) ciężko mi uwierzyć, żeby długo podziałali. 

Chyba, że ceny będą atrakcyjne, a wydania tak ładne, że będzie je można dumnie postawić na półeczce. 

Już w marcu była o tym mowa, na kilku francuskich stronach. Na 99% to o Sailorki chodzi, bo każde zapytanie na Fejsie o te filmy jest usuwane. Francuzi też to info szybko usunęli. Ja tam się cieszę, ale po cichu liczę na wszystkie 200 odcinków w wersji UNCUT ^_^  W każdym razie do końca maja muszą dostać zgodę od Japończyków na ujawnienie tytułu. 

Edited by MLeKSk

Na FB Anime Eden podali informacje, że jutro o 17:00 podadzą tytuł :)

I przy okazji usuwają wszystkie wpisy, które mówią o SM i podają ten link co powyżej jest :-/

Guest

Jakoś marnie widzę wydanie przez nich tytułu który wygrał w ankiecie;]

sailor Moon ten stary czy nowy? w każdym razie chu.jowy wybór na start. nie biorę.

sailor Moon ten stary czy nowy? w każdym razie chu.jowy wybór na start. nie biorę.

Stary. Dokładniej będzie to film "Sailor Moon R" i special "Make up! Sailor Senshi", który był wyświetlany w kinach przed tą właśnie kinówką. W tym roku ma się ukazać jeszcze druga kinówka, a w przyszłym trzecia. Ja tam się cieszę, bo mam ogromy sentyment do tego anime. 

sentyment może i jest, ale wolałbym jednak jakąś nowszą i mniej przypałową serie. no i właśnie - serie. chyba, że oni na kinówkach się będą skupiać.

sentyment może i jest, ale wolałbym jednak jakąś nowszą i mniej przypałową serie. no i właśnie - serie. chyba, że oni na kinówkach się będą skupiać.

Na razie mają być kinówki i krótsze serie (chyba maks 2 płyty), potem może dłuższe tytuły i filmy aktorskie.

Anime Eden potwierdziło, że pierwszym tytułem wydanym na DVD, będzie Sailor Moon Movie R z dubbingiem lub napisami, w cenie 34.90 zł :)http://anime-eden.pl/sailor-moon-czarodziejka-z-ksiezyca-powraca-do-polski-dzieki-wydawnictwu-anime-eden/

I jak się dobrze sprzeda, to jest szansa na cały serial :-D Ja biorę 2 sztuki - jedna do oglądania, druga w folii zostanie (dla potomności :-P )

Jedyna kinówka ze świata SM,która twórcą wyszła,zarówno do strony wizualnej jak i fabuły była bardzo dobra. Może się skuszę,choć szkoda,że nie ma wersji na Blu-ray. Ciekawe co jeszcze wydadzą oprócz stuffu z SM.Mogliby pójść w oldschoolowe produkcje,tak jak swego czasu zrobiło to IDG.

Edited by Paliodor

Link do sklepu A-E, gdyby ktoś chciał zamówić Sailorki  ^_^ Numery zamówień są już powyżej 400; ciekaw jestem czy to przypadkowe liczby, czy faktycznie tyle osób już zamówiło. Ja zamówiłem jakieś 15 minut po starcie przedsprzedaży i już miałem numerek 323.

http://anime-eden.pl/sklep/

https://youtu.be/5h2mPzxHzD0
Obsada:
Aleksandra Kowalicka (Usagi)
Maksymilian Bogumił (Mamoru)
Przemysław Stippa (Fiore)
Zuzanna Galia (Ami),
Jagoda Stach (Rei)
Katarzyna Owczarz (Makoto)
Julia Kołakowska-Bytner (Minako)
Alicja Kozieja (Chibiusa)
Olaf Marchwicki, Mateusz Ceran, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Tomasz Steciuk, Magdalena Krylik, Tomasz Błasiak, Dorota Furtak-Masica, Ewa Jakubowicz, Agnieszka Kudelska, Andżelika Olszewska, Monika Pikuła, Leszek Zduń, Joanna Pach-Żbikowska oraz Dariusz Kosmowski.

A to ktoś  będzie to oglądał z innym niż jap dubem? W dodatku polskim? Przecież to będzie pewnie podobny poziom żenady jak 99% amerykańskich wypocin.

Eee tam, akurat ta kinówka jest całkiem fajna. Świetna animacja,kreska,story też niezłe. Ze wszystkich filmów jakie wypluto ze świata SM ten jest najlepszy. Ciekawi mnie jakie będą wyniki sprzedaży tego wydania. Mam nadzieję,że będą na tyle duże,że wydawnictwo nie padnie po pierwszym wydanym tytule i zaskoczy mnie czymś spoza SM w niedalekiej przyszłości.