Jump to content

mugen

Użytkownicy
 • Content Count

  1111
 • Joined

 • Days Won

  1

mugen last won the day on September 24 2015

mugen had the most liked content!

Community Reputation

563 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

3759 profile views
 1. Cóż, to pewnie kwestia perspektywy, ale dla mnie jednak ma większą wartość wydanie tych dwóch dużych gierek w ostatnim półroczu przed przesiadką na nową komsolę. Może nie ośmieszajmy się tymi popierdółkami Battletoads i Tell Me Why jako jakimś wielkim wsparciem, XO nie dostał od marcowego Oriego nic wartościowego od MS. Fakt, dostanie kilka większych gierek (crossgenowych z XSX/S), ale już po zmianie generacji, kiedy każdy szanujący się gracz przesiądzie się na nowy sprzęt. Oczywiście jak ktoś chce się jeszcze kisić na starej komsoli jeszcze kilka kolejnych miesięcy to pewnie na XO wygląda to lepiej, ale dla mnie to już tylko sztuka dla sztuki.
 2. Czyli jakby przesunęli GoT na listopad, to optyka byłaby taka, że wspierają PS4 do samiusieńkiego konca?
 3. mugen

  Nioh 2

  Zmień postawę na wysoką i bij trójkątem.
 4. mugen

  NETFLIX

  A, możliwe, obejrzałem jakiś czas temu wszystko co było ciągiem i nawet nie ogarniam ile to sezonów właściwie było.
 5. mugen

  NETFLIX

  Przecież scenariusz pisali od nowa po świętym Loydzie
 6. mugen

  NETFLIX

  Brooklyn 9-9
 7. No właśnie, skoro nawet 'bazowe' wersje gier nie bedą wychodzić w 'prawdziwym' 4k, tylko nadrabiać sztuczkami (albo w ogóle działać w niższych rozdziałkach), to co będą przycinać do wersji XSSowej? Nie będzie aż tyle mocy do zaoszczędzenia samym zjechaniem z rozdziałki, będzie trzeba szukać gdzie indziej. Nie mówię, że przez to XSS to będzie jakieś (pipi) obesrane, ale nie nastawiałbym się na to, że to będzie tylko i wyłącznie różnica w rozdziałce.
 8. mugen

  Fargo (2014)

  Premiera 27 września.
 9. mugen

  Gry na PSN

  Być może Bóg próbuje cię uchronić od popełnienia błędu.
 10. mugen

  Serie A

  Czyli jednak Christiano grający trener i słup na ławkę z licencją
 11. mugen

  Destiny 2

  Lore a nie fabuła, no i po co grać skoro wszystko trzeba na jutubie oglądać.
 12. Powinni się licytować, typ z młoteczkiem na podeście, Sunny i MS z tabliczkami proponuja coraz niższe kwoty, na koniec pom pom pom, ustalone.
 13. mugen

  Mortal Shell

  Premiera 18 sierpnia
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.