Jump to content

Halo World Championship


JuanMag

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

 

Ktoś z PL w ogóle bierze udział?

Eliminacje ffa do reprezentacji robi Xbox Polska na FB, ale nie wiem też jak to się ma do drużyn z kwalifikacji, z MLG i ESL

 

To ta reprezentacja FFA bedzie miala z automatu miejsce na europejskim finale czy jak ? Tam widze ze jakies punkty druzyny zbieraja w turniejach zeby sie dostac do finalow regionalnych? Bo widze ze w finalach na cala EU przypadaja tylko 4 miejsca.

Link to comment

W ogóle żenada, że FFA stworzy drużynę... raz, że FFA zawsze rządzi się swoimi prawami i niekoniecznie dobry grasz FFA przypasuje do drużyny jako całość... 

Powodzenia ze zgrywaniem czterech mniej lubardziej przypadkowych osób zamiast zrobienia turnieju dla choćby paru ekip. Wiadomo na FFA będzie więcej ludzi i liczby będą jakoś wyglądać... ale jest to bez jakiegokolwiek przemyślunku.... Lepiej niech 4 - 8 zorganizowanych teamów zagra polskie kwalifikacje. 

 

Ktoś w to w ogóle gra ze starej gwardii albo młodych wilków? ;)

Link to comment

Niestety w tym problem, że na ten turniej zgłosiło się 20-30 osób i nie ma szans aby te osoby tak się dogadały, by były chociaż 4 drużyny. Przez to jest FFA, dosyć randomowe, ale nadal skill i szczególnie orientacja w sytuacji wymagana. Mogłoby być 1v1, ale to znowu trochę dużo meczy. Ciężko mi znaleźć lepsze rozwiązanie, chociaż też średnio mi się to podoba.

Link to comment

@VeSD - dziękuje za odpowiedź. Rozumiem, że to wyjście to mniejsze zło... to tylko świadczy o tym jakie mamy pokolenie młodych graczy obecnie. Kiedyś ludzie zasuwali na LANy przez pół Polski, turnieje miały te 25-40 osób, ale każdy musiał zostawić sporo zdrowia w trasie... i tak, szło się dogadać i stworzyć nawet 8 drużyn na turniej stacjonarny (czy nawet 10 na turniej THC#1 Racibórz). Dzisiaj chłopaki mają Live'a, headsety. Sam nie gram bo nie mam na takie granie czasu, ale młodsi? ;) 

 

Powodzenia życzę tym co się zakwalifikują do czwórki.

  • Upvote 1
Link to comment

@VeSD Założę się że sporo osób zrezygnowało z udziału w turnieju przez zasady :P Wybieranie najlepszej drużyny w kraju, która docelowo ma wziąć udział w turnieju 4v4 gdzie wszystkie inne drużyny to zgrane teamy, na podstawie wyników FFA ->  :rofl2:.  Dużo lepszym wyjściem było by zrobienie eliminacji 4v4 i tyle. Nawet jakby miały się zgłosić 4-5 teamów.

 

 

BTW 1. Wgl te eliminacje to chyba trochę słabo rozreklamowane byly.... 

BTW 2. Wygrał już to ktoś ? bo szukalem wyników tutaj, na Halo Arenie na FB i nic... a finaly niby o 20 miały byc wg. info na onlinecenter :P

BtW 3. Dowiem się jak ten nasz eliminator ma się do innych?? bo na esl widze ze wszystkie inne kraje w EU graja jakieś turnieje online tylko nie Polska :P

Edited by BarteQ
Link to comment

Turniej się już skończył, zwycięska czwórka to: TW Spartan, RacuchPL, MaZZeoPL i ja. Ogólnie to nie wiem jak to ma dalej iść, ale robienie eliminacji drużyn w Polsce tak w sumie to nie ma sensu, bo pełne drużyny mogły się po prostu zapisać na ESL i grać standardowe quali. To miało bardziej na celu wyłonienie „najlepszych” graczy w Polsce i próba zrobienia z nich drużyny (co może być trochę ciężkie xD).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.