Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

18 wygranych z rzedu w versus az wkoncu trafilem na jakiegos ogara z deckiem na dragony (rzadkosc z tego co widze) i pieknymi EX-ami oraz naprawde skladnym deckiem. Przegralem bo mialem naprawde wyjatkowo zle drawy. Musze udoskonalic swoj deck.

 

Ale za to z ruletki wpadly 4 boosterki :banderas:

Odnośnik do komentarza

xDDDDDD co miałem walkę

 

Ja wystawiam Regigas, gościu Shyamina

 

1 tura

>u mnie zero energii, żadnych shuffle no nic, chu.j kończę turę, na ławce 2 pokemony

>on kładzie energię i muscle band, kończy turę, na ławce 0

 

2 tura

>to samo xD

>kładzie 2 energię, zero na ławce, kończy turę

 

3 tura

>JEST ENERGIA - daję ja Regigasowi, jeszcze tylko dwie xD, ja już spocony bo 2 z 3 double energy mam jako prize card

>kładzie trzecia energię - uderza mnie za 50, cofa Shyamina na rękę bo takie ma ability, nie może nic innego wystawić i...

 

YOU WIN :fsg:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

xDDDDDD też mialem walke, mega wyrównana

Gram standardowo, mega wyrównany mecz, zostało mi 1 prize, jemu 2 prize. Ja mam 2 gengary, jemu zostal jako główny pokemon EX z toną HP i ability ze zadaje dmg x ilosc energii na sobie a nawpieprzal tam tego z 10+ sztuk, team flare nic nie da, gengar za malo dmg naklepie, na ławce ma poksa z 130+ hp i napewno ma switch i lysandre w reku wiec sytuacja patowa. W moim reku tylko girrafino i 1 energia i przychodzi moja tura.

 

Co moze mnie uratowac? Co moze skasowac EX pokemona z 200 hp? Liczyc na cud? Boską interwencje? I jako draw dostałem pokemon fanclub :banderas: :banderas: :banderas:

 

W głowie juz sie narodzil plan i wizja zwyciestwa, uzywam pokemon fanclub i wyciagam zbawiciela. Pokemona który wygra mi gre, pokemona który zamieni tego EX'a w wiórki kokosowe, największego (pipi)a w moim decku, prawdziwego twardziela, niszczyciela :banderas:

 

 

250px-702Dedenne.png

dedenne-34-111-pokemon-xy-furious-fists-

 

 

 

Zostalo mi napisac na czacie "GG" i zayebac kolesiowi za 200 dmg xDDD

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pechowe rozdania mialem, ciagle albo brakowalo energii albo poksów :frog:

Ja tak wczoraj miałem. Za to dzisiaj przed wyłączeniem serwerów szło mi nieźle. Cały czas kombinuje z deckiem chociaż i tak brakuje mi kart na coś lepszego. Teraz gram Lucario ex, hawlucha, crobat i jakoś to idzie. Największe problemy mam z wodnymi i psychic.
Odnośnik do komentarza

Ja mam mieszane uczucia.

 

Animacje sa naprawde swietnie zrobione i wkoncu czuc moc ataków (zwlaszzcza jak pokemon EX przywali jakims swoim ultimate attackiem to az sie stół trzesie i czuc ze wrogi pokemon dostał mocno w czape). Fajnie tez widac ile pokemon ma energii na malym znaczku zamiast liczyc wszystkie karty po kolei, super tez wygladaja ewolucje pokemonów, fajnie tez jak ktos uzywa itemu to pokazuje mi na chwile co to robi, taki mig ale przydatny.

 

Nie podoba mi sie ze stół jest jakby mniejszy, nie podoba mi sie ze grzbiety kart sa takie male (po to wydalem 750 tokenow zeby ogladac ten epicki grzbiet a oni mi update robia i mam miniaturki w rozdzielczosci 1440p), nie podoba mi sie ze animacji nie mozna przerwac/przyspieszyc przez co gra zajmuje nie potrzebnie wiecej czasu, nie podoba mi sie ze teraz trzeba karte dragować a nie tylko kliknac. Pewnie sa to rzeczy do ktorych sie przyzwyczaje ale zawsze przeklikiwalem wszystko i przez to pojedynki byly szybsze.

 

Dziwne jest tez wybieranie ataku pokemona, jak ta karta sie unosi i trzeba szukac,a ale to tez pewnie kwestia przyzwyczajenia sie.

 

No i (pipi) mac te avatary, wezcie to zmiencie bo gra wyglada jak dla porazonych mózgowo :pawel:

 

I jeszcze mimo wszystko jeden komentarz odnosnie animacji:

 

O (pipi) :obama::banderas:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...