Jump to content

SteamBoy czyli Smach Zero, czyli Steam Handheld


grzybiarz

Recommended Posts

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak to wypali to RIP Vita [*]

 

Co prawda premiera planowana na Q4 2016, więc do tego czasu mogą złamać już na 100% vitę i cisnąć emulatory od paru miesięcy już, ale takie urządzenie, dużo mocniejsze od sprzętu sony, z lepszym ekranem i wszystkim.. :obama: 

Link to comment
Guest Orzeszek

szczerze? mnie nie jara, ciekawe jaka będzie bateria w tym cudzie przy takiej mocy. 2ga sprawa, tablety, nvdia shield tez moze odpalić takie sf4 czy wiedźmina i jakoś ludzie sie na to nie rzucili, co prawda steam to marka, jak będą jakieś ultra ficzery to też kupie, ale jak będzie można odpalić indory tylko i stare gierki to ja nie widze w tym sensu. no i te membrany zamiast analogów. jak nie sprawdze jak to sie spisuje to może to być komputer do obrony ludzkości przed inwazją obcych wielkości pudełka od zapałek. jak sie bedzie ujowo grać to sryy :reggie:

Edited by Orzeszek
Link to comment

Też tego nie widzę. Słabe bebechy jak na coś co ma wyjśc w 2016 a do tego brak normalnych analogow. Emu najstarszych konsol mozna mieć na PSP. Do indyków się nada ale wszystko inne to może być marność. Dodatkowo internal Storage to jakiś marny dow(nene) bo 32GB (zakładajac nawet że wszystko bedzie od uzytku) to dziś schodzi na jedną gierkę. Nawet takie naprawde stare gry które widziałbym na tym sprzecie jak Civka lub L4D2 zajmują na tyle że max 2-3 gry tego kalibru się zmieszczą. Poczekam i zobacze bo jak wyjdzie spoko to można kupić.

Link to comment

Ok z tego co widzę to ten bajerek ma mieć Wi-Fi ogranicza to chyba znacznie możliwości urządzenia.   Z tego co się orientuje to Steam działa głownie jako usługa online. Ja na przykład w trybie offline nie mogę odpalić części z posiadanych gier. Nie będę przecież kupował Pro modelu żeby pobierać łatki do swoich gier i móc w nie grac. Nie interesuje mnie gra nie na czymś takim w domu i trudno mi wyobrazić sobie jak przy proponowanej cenie to coś ma być konkurencyjne. Obstawiam gadżet tylko i wyłącznie dla największych fanów Gabena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...